Головна сторінка

  Шановні відвідувачі!

Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Чугуївської районної ради. Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми користуємося у своїй роботі. Вважаю за честь запросити Вас на наш сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє, отримати оперативну та всебічну інформацію про роботу депутатів і постійних комісій. Вірю, що наша інформація зацікавить багатьох з Вас, і сподіваюсь на результативний діалог та плідну співпрацю із метою подальшого розвитку економіки у нашому регіоні, тим більше, що для цього створені усі необхідні умови.

 

 

 З  повагою, Голова районної ради                                   І. СТОРОЖЕВ

 

 


 

Інформационное сообщение

  Уважаемы жители, прибывшие из Донецкой и Луганской области за всей необходимой информацией Вы можете обртиться по телефонам:

4-09-01 – Чугуевская районная государственная администрация.

2-23-75, 2-27-35 -Координационный штаб по вопросам приема, временного размещения детей и семей с детьми, которые переезжают из Донецкой и Луганской областей.

4-10-43 – Начальник Координационного штаба.

2-24-54 – Управление труда и социальной защиты населения Чугуевской районнной государственной администрации.

2-69-47 – Управление Пенсионного фонда в Чугуевском районе.

6-27-09 – Отдел охраны здоровья Чугуевской районной государственной администрации

2-22-02 – Отдел образования Чугуевской районной государственной администрации.

2-34-94 – Чугуевский межрайонный центр занятости.

2-45-88 – Чугуевская районная организация Общество Красного Креста.

Код города (05746)

 


 

Чугуївський район розташований у центральній частині Харківської області, в долині річки Сіверський Донець. Ця місцевість є зоною поступового переходу від лісостепу до степу. Рельєф – рівнинний, пересічений ярами та балками. Район межує: на півночі – з Вовчанським, на північному сході та сході – з Печенізьким, на південному сході – з Шевченківським, на півдні – з Балаклійським, на заході – із Зміївським та на північному заході – з Харківським районами Харківської області. Загальна площа району складає 1148, 61 кв. км (3,6% від площі Харківської області). Територією району протікає 15 річок: Сіверський Донець, Уди, Великий Бурлук, Велика Бабка, Волоска Балаклійка, Середня Балаклійка, Крайня Балаклійка, Студенок, Чуговка, Тетлега, Гнилушка, Роганка, Олега, Бакланка і Таганка. Відстань від міста Чугуєва до міста Харкова: – залізницею – 69 км; – автошляхом – 37 км. Населення Чугуївського району – 46,8 тис. чоловік. У тому числі: – міського – 27,4 тис. чоловік; – сільського – 19,4 тис. чоловік.   Щільність населення по району – 41 чоловік на 1 кв. км.

 

 

 

 

 

 

Голова районної ради                       І. СТОРОЖЕВ