Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого апарату Чугуївської районної ради

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІІ сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 квітня 2016 року

 

Про затвердження Положення

про  преміювання  працівників

виконавчого апарату

Чугуївської районної ради

 

 

З метою заохочення працівників виконавчого апарату Чугуївської районної ради під час виконання заходів передбачених планами роботи виконавчого апарату районної ради та його відділів (секторів), забезпечення належного рівня виконавчої та трудової дисципліни, для стимулювання праці працівників залежно від їх ініціативи та особистого вкладу в загальні результати роботи і відповідно до Законів України «Про оплату праці», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. №  268  « Про упорядкування структури та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 року № 77 “Про умови оплати праці робітників зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів″, інших нормативно-правових актів та колективного договору, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Положення  про преміювання працівників виконавчого  апарату районної ради (додається).
  2. Рішення районної ради від 19.05.2006 року «Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого апарату  Чугуївської районної ради» (II сесія V скликання), від 25.12.2012 року «Про внесення змін до Положення про преміювання працівників виконавчого апарату  Чугуївської районної ради» (XXX сесія VI скликання) вважати такими, що втратили чинність.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, роботи з військовослужбовцями (Світайло С.П.).

 

 

 Голова районної ради                                                               А. Бабієць