До уваги громадськості

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

4.07.2017 року з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. в залі засідань за адресою м. Чугуїв, вул. Старонікольська (колишня Карла Лібкнехта), 29 відбудеться виїзний особистий прийом громадян начальником Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Оберемком С.А.

 


 

Керівники місцевих рад Харківщини

визначили напрямки співробітництва з Державною аудиторською службою України

 

Начальник Північно-східного офісу Держаудитслужби Юрій Єфімов виступив на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Він розповів про основні функції Держаудитслужби та важливість професійного підходу до реалізації бюджетної політики органами місцевого самоврядування всіх рівнів.

Збори відкрив президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. На захід були запрошені представники ЗМІ Харкова і області.

З доповіддю “Про основні напрямки співробітництва Держаудитслужби України з органами місцевого самоврядування” виступив начальник Північно-східного офісу Держаудитслужби Юрій Єфімов, який визначив напрямки співробітництва з керівниками місцевих рад Харківщини, та повідомив про основні завдання, що поставлені перед Державною аудиторською службою.

Після обговорення інформації Юрія Єфімова було прийнято рішення представниками членів Асоціації, в якому місцевим радам рекомендовано посилити внутрішній контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, дотриманням процедури державних закупівель, законодавства з фінансових питань тощо.

Разом з тим, за пропозицією президента Асоціації Сергія Чернова, Північно-східний офіс Держаудитслужби підготує висновки щодо можливих типових помилок у роботі місцевих рад стосовно виконання бюджетного законодавства. За результатами дослідження, на наступних семінарах-практикумах у цьому році Асоціація разом з Північно-східним офісом Держаудитслужби проведе цикл навчань для керівників місцевих рад з даної тематики

 


До відома жителів району.

МОЗ України проводять громадські слухання відносно проектів Постанови КМУ “Про затвердження Державної стратегії щодо реалізації державної політики забезпечення населення лікарськими засобами на 2017-2025 роки” та наказу МОЗ України “Про затвердження  форми реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню” (додається).

За наявності пропозицій, зауважень, тощо, просимо звернутись за телефоном: 40-910 понеділок-п’ятниця з 800 до 1715 Шалімов Олег Анатолійович.

 


 

 

До відома депутатів Чугуївської районної ради

 

З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України “Про запобігання корупції” розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗКа та подання її у належний Законом строк радимо отримати ЕЦП в найкоротший час.

Просимо визначитись із способом оформлення і отримання особистого ключа та посиленого сертифіката відкритого ключа електронного цифрового підпису (ЕЦП) (самостійно / через районну раду) та в термін до 15 січня 2017 року повідомити районну раду про прийняте рішення за телефонами: 62-707, 41-340 чи в інший зручний для Вас спосіб.

Електронний цифровий підпис можна отримати, зокрема, у акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК ІДД).

Суб’єктів декларування (депутати районної ради), які отримають електронний цифровий підпис або вже мають його за родом своєї діяльності, просимо повідомити про його наявність за телефонами 62-707, 41-340.

 

 


30.11.2016

Інформація щодо реалізації проекту “Вода у долонях”


03.08. 2015

Інформація Есхарівської селищної  ради  Чугуївського  району Харківської області щодо проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів.


27.05.2015 Інформація начальника Управління Держземагенства у Чугуївському районі Харківської області стосовно проведення інформаційних заходів з питань охорони земель,приурочених до всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами.


 Фестиваль “Дитятко” збільшує призовий фонд номінації “Місцеве самоврядування – це ми!” у П’ЯТЬ разів!

детальніше…


 

Добровільне об’єднання територіальних громад.

 

Відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 20.05.2016 року за № 124 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів 31 липня 2016 року» на 31.07.2016 року призначені перші вибори депутатів сільських, селищних рад Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади: Чкаловська селищна рада (смт Чкаловське, селище Дослідне, села Гаврилівка,Миколаївка, Нова Гнилиця),  Іванівська сільська рада  (села Іванівка, Михайлівка, Степове, Студенок), Коробочкинська сільська рада (села Коробочкине, Осиковий Гай), Леб’язька сільська рада (села Леб’яже, Миколаївка, Пушкарне, Таганка), Базаліївська сільська рада (село Базаліївка), Юрченківська сільська рада (село Юрченкове) та Чкаловського селищного голови.

З 11 червня 2016 року розпочинається виборчий процес.

З повним текстом Постанови можна ознайомитися на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.Социальный проект «Цветущий край»

Весна и лето дарят нам изобилие своих красок! Сделаем вместе наш край красивее, уютнее, чище!

Приглашаем Вас принять участие  смотре-конкурсе «Цветущий край», который проводится при поддержке Народного депутата Украины Шенцева Дмитрия Алексеевича, в следующих номинациях:

«Лучшее подворье»

«Лучший двор многоквартирного дома»

«Лучшая клумба»

«Лучший озелененный балкон или подоконник».

Конкурс-смотр проходит на территории города Чугуев, Великобурлукского, Волчанского, Двуречанского, Печенежского и Чугуевского районов с мая по сентябрь месяц.

Предусмотрено два этапа проведения конкурса.

На первом этапе конкурсная комиссия, в состав которой входят представители местных советов, определит победителей в перечисленных номинациях в каждом населенном пункте района.

На втором этапе будут определены:

«Лучшее подворье района, города»

«Лучший двор многоквартирного дома района, города»

«Лучшая клумба района, города »

«Лучший озелененный балкон или подоконник района, города».

Победители получат ценные подарки, поощрительные призы.

 


Харківський обласний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройних Силах України (інфографіка).