III (XXIII) скликання

Персональний склад
депутатів Чугуївської районної ради III (XXIII) скликання

 

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові Місце роботи, посада
1 АЛАФ’ЄВА Катерина Павлівна економіст по збуту Новопокровського державного комбінату хлібопродуктів, депутат виборчого округу № 18.
2 БЕЗПАЛЬЧУК Віктор Володимирович командир військової частини А-1210, начальник військового гарнізону, депутат виборчого округу № 3.
3 БИЧКОВ Олександр Григорович голова правління ВАТ “Восток”, депутат виборчого округу № 19.
4 БОНДАРЕНКО Василь Федорович директор Граківського комбінату хлібопродуктів, депутат виборчого округу № 10.
5 БОНДАР Антоніна Василівна директор Іванівської середньої школи, депутат виборчого округу № 12.
6 БОРОДЕНКО Артем Васильович начальник Чугуївського РЕМ, депутат виборчого округу № 6.
7 БУДНІК Микола Олексійович головний інженер РВЕЗ “Чугуївтелеком”, депутат виборчого округу № 1.
8 БУНАКОВ Олександр Іванович керівник гуртка районного центру позашкільної освіти, депутат виборчого округу № 13.
9 БУНІН Іван Васильович начальник районного управління по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних шляхів, депутат виборчого округу № 18.
10 ВЕСІЧ Віктор Васильович директор Новопокровського державного комбінату хлібопродуктів, депутат виборчого округу № 4.
11 ГАПОН Микола Вікторович голова правління КСП ім. Кірова, депутат виборчого округу № 13.
12 ГОРЛАЧОВ Сергій Анатолійович голова правління ВАТ “Агротехсервіс”, депутат виборчого округу № 14.
13 ДАВИДЕНКО Тамара Іванівна голова Чугуєво-Печенізької міжрайонної податкової адміністрації, депутат виборчого округу № 8.
14 ДРОЗД Олександр Васильович голова правління КСП “Рєпінський″, депутат виборчого округу № 10.
15 ЖУКОВА Ганна Семенівна голова правління райспоживтовариства, депутат виборчого округу № 13.
16 ІГОЛЬНИК Володимир Васильович голова правління КСП “Есхар”, депутат виборчого округу № 6.
17 КАЛГАН Василь Іванович голова правління КСП “Базаліївський″, депутат виборчого округу № 7.
18 КАЛІНІЧЕНКО Василь Григорович головний енергетик КСП “Україна”, депутат виборчого округу № 16.
19 КАТРЕЧКО Алім Васильович головний спеціаліст з правових питань виконавчого апарату районної ради, депутат виборчого округу № 15.
20 КІТ Олександр Павлович приватний підприємець, депутат виборчого округу № 4.
21 КОДЕНКО Віктор Федорович головний спеціаліст оргвідділу райдержадміністрації, депутат виборчого округу № 11.
22 КОНДРАТ’ЄВ Юрій Михайлович головний лікар центральної районної лікарні, депутат виборчого округу № 19.
23 КОНРАД Анатолій Васильович начальник оргвідділу виконавчого апарату районної ради, депутат виборчого округу № 8.
24 КОРОВКІН Анатолій Андрійович заступник голови райдержадміністрації, депутат виборчого округу № 19.
25 КРЕЩИК Віктор Володимирович директор ПП Агрофірми “Колос”, депутат виборчого округу № 17.
26 КРИВОНОС Валерій Вікторович військовий комісар об’єднаного міського військового комісаріату, депутат виборчого округу № 7.
27 КУРОВ Микола Дмитрович директор РВЕЗ “Чугуївтелеком”, депутат виборчого округу № 7.
28 ЛАВРИК Володимир Андрійович директор ТОВ “Чугуївський агроторговий будинок”, депутат виборчого округу № 5.
29 ЛАПКО Валентина Іванівна начальник ПСУРССЕАТ, депутат виборчого округу № 3.
30 ЛИСАЧЕНКО Леонід Вікторович голова правління КСП ім. Леніна, депутат виборчого округу № 8.
31 ЛИСЕНКО Микола Іванович директор ВСАТ Агрокомбінату “Слобожанський″, депутат виборчого округу № 5.
32 МАЛЬЦЕВ Юрій Петрович голова ТОВ “Бумеранг″, депутат виборчого округу № 2.
33 МАЛЯВІН Микола Олексійович начальник райвідділу УМВС України в Харківській області, депутат виборчого округу № 19.
34 МАНОЙЛО Людмила Юріївна заступник головного лікаря ЦРЛ, депутат виборчого округу № 11.
35 МАРАХОВСЬКИЙ Юрій Григорович голова правління КСП “40 років Жовтня”, депутат виборчого округу № 17.
36 МІСЮРА Микола Якович голова правління КСП “Україна”, депутат виборчого округу № 16.
37 НІКОЛАЄНКО Михайло Васильович директор ВУВГ “Дінець”, депутат виборчого округу № 2.
38 ОЛЕФІР Ілля Миколайович директор Волохівярської середньої школи, депутат виборчого округу № 9.
39 ПАВЛЕНКО Віктор Григорович голова спостережної ради ВСАТ “Агрокомбінат “Слобожанський″, депутат виборчого округу № 5.
40 ПЕРЕРВА Іван Микитович голова правління КСП “Іванівський″, депутат виборчого округу № 12.
41 ПИВОВАР Петро Стефанович головний ветеринарний лікар КСП “Україна”, депутат виборчого округу № 16.
42 ПОСТНИКОВ Сергій Васильович механізатор КСП “Рєпінський″, депутат виборчого округу № 10.
43 РАЛО Іван Никонорович голова правління КСП “Лебежанський″, виборчий округ № 9.
44 РЕНТ Володимир Володимирович голова правління КСП “Росія”, депутат виборчого округу № 11.
45 РУДЕНКО Сергій Миколайович директор ТЕЦ-2 “Есхар”, депутат виборчого округу № 6.
46 СВІТАЙЛО Сергій Пилипович директор Чугуєво-Бабчанського держлісгосптехнікуму, депутат виборчого округу № 2.
47 СЕРЕДА Анатолій Миколайович голова ВАТ “Тернівське”, депутат виборчого округу № 1.
48 СЄРІКОВ Іван Іванович начальник управління газового господарства, депутат виборчого округу № 1.
49 СКАЛОЗУБОВ Микола Петрович головний державний інспектор по закупівлі та якості сільськогосподарської продукції в Чугуївському районі Харківської облдержадміністрації, депутат виборчого округу № 14.
50 СТЬОПІН Микола Іванович командир військової частини А-2467.
51 ТАТАРСЬКИЙ Микола Дмитрович голова районної ради.
52 ТИМОФЄЄВ Володимир Миколайович голова правління ВАТ “Введенське”, депутат виборчого округу № 4.
53 УТЕНКОВА Євгенія Яківна директор Лебежанської середньої школи, депутат виборчого округу № 15.
54 ФАРТУШКО Володимир Іванович голова правління КСП “Юрченківський″, депутат виборчого округу № 19.
55 ШАРОВКІН Володимир Михайлович голова правління КСП “Маяк”, депутат виборчого округу № 14.
56 ШЕГЕРА Володимир Васильович начальник ШЕУ, депутат виборчого округу № 9.