Новини

 


Протягом тижня

Книжкові виставки до 115-річчя від дня народження українського письменника. Кононенко П.Т. “Що ми знаємо про Кононенко П.Т.?”, до 135 річчя від дня народження українського письменника В.К.Винниченка “Сини твої, Україно” (Бібліотеки-філії КЗ “Чугуївська районна централізована бібліотечна система”).


17.07. 2015

1000 – Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, інших обов′язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

1000 – Участь команди  “Старт” Чугуївського району, “Єнергетик” смт Солоніцевка в чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд  (смт Солоніцевка, стадіон “Єнергетик”).


16.07. 2015

900 – Проведення Дня зустрічей у трудових колективах та з активом населених пунктів району за темою “На шляху до відновлення історичної справедливості та відродження української державності” (до 20-ї річниці Декларації про державний суверенітет України) (населені пункти району).

900 – Нарада з керівниками медичних закладів району .

1000 – Проведення для дітей, які оздоровлюються в КП “Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір “Орлятко” заходу до 25-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України, Дня державності “Дай боже нам віру і братнюю згоду”  (смт Кочеток).

1200 – Нарада медичних працівників КЗОЗ “Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” за підсумками роботи у І півріччі 2015 року  (актова зала Чугуївської центральної районної лікарні  ім. М. І. Кононенка).

1400 – Участь у виїзному засіданні Президії НААН з питання “Науково-організаційні засади селекції та та насінництва польових культур в Україні” (м. Харків, просп. Московський, 142).


15.07. 2015 року о 12 год. 00 хв. відбулась медична нарада з працівниками Комунального закладу охорони здоров′я “Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Чугуївської районної ради Харківської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


15.07. 2015

900 – Участь у спеціальному (протипожежному) тренуванні з органами управління та силами територіальної спеціалізованої протипожежної служби цивільного захисту Чугуївського району щодо ліквідації лісових пожеж у хвойних насадженнях за темою “Дії керівного складу, фахівців та працівників об`єктових  формувань територіальної спеціалізованої протипожежної служби цивільного захисту Чугуївського району у разі виникнення надзвичайної ситуації за кодом 20610 — НС, пов′язана з лісовою пожежею” (смт Кочеток).

1500 – Засідання конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


14.07. 2015 року о 14 год. 00 хв. відбулось пленарне засідання  чергової  LVІІ сесії Чугуївської районної ради VI скликання, до порядку денного включено 26 питань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


14.07. 2015

900 – Проведення в смт Есхар виїзної наради на підприємстві “Есхарівське ЖКЕУ-2011” з метою перевірки вжитих заходів для погашення заборгованості з заробітної плати робітникам підприємства (смт Есхар).

900 – Участь у обласному семінарі на тему “Стратегії соціального захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року” (Харківський обласний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді).

1300 – 1400 – Засідання постійних комісій Чугуївської районної ради.

1400 – Пленарне засідання LVII сесії Чугуївської районної ради VI скликання (зала засідань).


13.07. 2015 року головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено розширену нараду з керівниками районних підприємств, установ, закладів та організацій, сільськими, селищними головами, працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.

детальніше…


13.07. 2015

800 – Аналіз оплати праці по сільськогосподарським підприємствам району (управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

900 – Розширена нарада за участю служб району, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій (зала засідань).

1000 – Семінар з роботодавцями за темою “Особливості працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій” (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

1100 – Робоча нарада з керівниками КП “Спорт для всіх”, КЗ “ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області”.


Протягом тижня

Розробка пропозицій для участі в кредитній програмі Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» (Мосьпанівська, Леб’язька сільські та Малинівська селищна ради).

Участь керівництва в роботі групи по сприянню добровільному об’єднанню територіальних громад.

Зустрічі з мешканцями населених пунктів району з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Підготовка документації щодо реєстрації права власності на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

Нагляд щодо дотримання істотних умов за договорами оренди (позички) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

Накопичення, обробка матеріалів та інформації, які плануються на розгляд чергової (позачергової) сесії. Підготовка питань на розгляд ради, які віднесені до компетенції виконавчого аппарату районної ради.

Надання методичної та консультативної допомоги апаратам сільських та селищних рад з питань організаційного забезпечення діяльності рад, їх органів та депутатів. Вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи.

Виконання інших заходів, передбачених планом роботи виконавчого апарату районної ради на липень місяць.

Книжкові виставки до свята Івана Купала “Все про український віночок” “Сьогодні Івана, завтра Купала”, “Ой на Івана, ой на Купала” (Чугуївські бібліотеки-філії)


10.07. 2015

800 – 1200 Особистий прийом громадян начальником відділу бухгалтерського обліку, головним бухгалтером виконавчого апарату районної ради Максютіною Н.П.

1000 – Участь колективів району у фестивалі дружби «З країни в Україну» (м. Чугуїв, пл. Леніна).

1100 – Виїзна акція служби зайнятості – виїзд мобільного центру (смт Новопокровка).

1200 – Участь у відеоселекторі Харківської обласної державної адміністрації з питання «Про хід часткової мобілізації» (зала засідань).

1700 – Участь команди «Старт» Чугуївського району («Старт» Чугуївський р-н, ФК «Краснокутськ» м. Краснокутськ) в чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд (м. Краснокутськ, Стадіон «Газовик»).


09.07. 2015

800 – 1200 Особистий прийом громадян завідувачем сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Чернявським К.О.

900 – Семінар-нарада з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад (зала засідань).

1200 – Виїзд фахівців  відділу охорони здоров′я   спільно з «КЗОЗ Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»” до лікувальних закладів с. Коробочкине, с. Леб’яже, с. Базаліївка, с. Юрченкове.

Заходи до свята Івана Купала («Районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко», смт Кочеток).


08.07. 2015

800 – 1200 Особистий прийом громадян радником голови районної ради з питань юридичного забезпечення Істоміною В.Л.

800 – Виїзд комплексної комісії районної ради, райдержадміністрації та служб району до Старопокровської сільської ради для надання методичної та практичної допомоги, контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади та прийому громадян за місцем проживання (с. Стара Покровка).

1000 – Засідання районної робочої групи з оперативного вирішення питань призначення субсидій за спрощеним порядком.

1000 – Зустріч з населенням багатоквартирних будинків щодо створення ОСББ (смт Малинівка).

1000 Проведення «Мастер-класу» представниками музея ім. І.Ю. Репіна з відпочиваючими в КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» (м. Чугуїв, стадіон «Олімп»).

1500 – Засідання конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

1600 – Засідання районної комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам.

1700 – Участь команд «Старт», Чугуївський р-н та «Колос» ЗЛЧ, смт Золочів в чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд (м. Чугуїв, стадіон «Олімп»).


07.07. 2015 року о 14 год. 00 хв.  відбулась позачергова LIX сесія Граківської сільської ради VI скликання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше...


07.07. 2015 року о 10 год. 00 хв.  відбулось засідання обласного штабу з підготовки господарського комплексу, об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


07.07. 2015

800 – 1200 Особистий прийом громадян головою районної ради Сторожевим І.А.

800 – 1200 Прийом осіб, що звернулись за безоплатною первинною правовою допомогою радником голови з питань юридичного забезпечення Істоміною В.Л.

800 Виїзна нарада на підприємстві «Чкаловське ЖКЕУ-2013» з метою координації їх діяльності (смт Чкаловське).

815 – Нарада при керуючому справами виконавчого апарату районної ради Шалімові О.А.

900 – Семінар з роботодавцями за темою «Окремі правові аспекти працевлаштування неповнолітньої молоді, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі, осіб з обмеженими фізичними можливостями».

1000 – Засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів та міст обласного значення Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років на базі Чугуївського району.

1100 – Проведення дня правових знань для дітей, які оздоровлюються на ІІ зміні у КП «Районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко»(смт Кочеток).

1400 – Проведення інструкторсько-методичного заняття з керівним складом, працівниками дитячий оздоровчий табір «Орлятко» щодо евакуації дітей у випадку аварії на ХПС («Районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» смт Кочеток).

1400 – Засідання конкурсної комісії районної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності, торгової організації, передачі в оренду та продажу (шляхом викупу) об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

Книжкові виставки до 155-річчя від дня народження Ю. Смолича «Юрій Корнійович Смолич-зачинатель і фундатор української літератури» (Чугуївська бібліотека-філія).


06.07. 2015 року головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками районних підприємств, установ, закладів та організацій.

детальніше…


06.07. 2015

815 – Нарада при голові районної ради Сторожеві І.А.

1100 – Робоча нарада з керівниками КП «Спорт для всіх», «КЗ ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області».


Протягом тижня

Підготовка проектів розвитку територіальних громад (ПРООН).

Участь керівництва в роботі групи по сприянню добровільному об’єднанню територіальних громад.

Зустрічі з мешканцями населених пунктів району з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Підготовка документації щодо реєстрації права власності на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

Нагляд щодо дотримання істотних умов за договорами оренди (позички) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

Накопичення, обробка матеріалів та інформації, які плануються на розгляд чергової (позачергової) сесії. Підготовка питань на розгляд ради, які віднесені до компетенції виконавчого аппарату районної ради.

Надання методичної та консультативної допомоги апаратам сільських та селищних рад з питань організаційного забезпечення діяльності рад, їх органів та депутатів. Вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи.

Виконання інших заходів, передбачених планом роботи виконавчого апарату районної ради на липень місяць.


04.07. 2015

1000 – Участь народного фольклорного колективу “Слобожани” у обласному культурно-мистецькому святі “Містерії Купала”.

1700 – Участь команди “Старт” Чугуївського району в чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд (“Старт” Чугуївський р-он, “Статус” Кегечівка).


03.07. 2015

900 – Проведення семінару з роботодавцями за темою “Професійне навчання на робочому місці. Витрати часу чи прибуток”.

1100 – Інформаційна година про українські обряди: “Зелене Купало в літо упало” (Старопокровська бібліотека-філія).


02.07. 2015

800 – Проведення батьківських зборів для батьків, діти яких направляються на оздоровлення до ДОТ “Біле озеро” Зміївського району та до “Дитячого літньо-оздоровчого табору “Динамо” Львівська обл., смт. Славське.

800 – Зустріч з населенням щодо роз’яснення переваг та недоліків створення ОСББ (смт Кочеток).

800 – 1200 Особистий прийом громадян начальником загального відділу виконавчого апарату районної ради Чирвою О.І.

1000 – Проведення дня правових знань для дітей, які оздоровлюються в КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко».

1300 – Бесіда “Роби добро, мені казала мати” (Малинівська бібліотека-філія).

1400 – Навчання посадових осіб виконавчого апарату районної ради та їх кадрового резерву (зала засідань).

Участь голови районної ради в сесії Чкаловської селищної ради.


01.07. 2015 року в приміщенні селищного будинку культури смт Малинівка за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А., Малинівського селищного голови Семер’янова М.І., Чкаловського селищного голови Соловйова В.Д., Старогнилицького сільського голови Дерека В.Ф., депутатів та працівників  Малинівської селищної ради відбулись збори громадян з питань проведення добровільного об’єднання територіальних громад.

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


01.07. 2015 року в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О. та головою Чугуївської районної ради Сторожевим І.А., за участю Харківського обласного військового комісара Козак В.С., керівників Чугуївського РВ (з обслуговування Чугуївського та Печенізького районів) ГУМВС України в Харківській області, Чугуївської міжрайонної прокуратури, підприємств, установ, закладів району, сільських, селищних голів проведено нараду.

 

 

 

 

детальніше…


01.07. 2015

1000 – Засідання районної робочої групи з оперативного вирішення питань призначення субсидій за спрощеним порядком.

1300 – Засідання координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді.

1500 – Засідання конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

1600 – Участь голови районної ради в сході громадян смт Малинівка з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Участь керівництва у заходах щодо Дня архітектури України.


30.06. 2015 року в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками підприємств, установ, організацій та закладів району, працівниками райдержадміністрації та районної ради.

 

детальніше…


30.06. 2015

800 – 1200 Особистий прийом громадян головою районної ради Сторожевим І.А.

815 – Нарада при керуючому справами виконавчого апарату районної ради Шалімові О.А.

1100 – Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

1100 – Робоча нарада з керівниками КП “Спорт для всіх”, КЗ “ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області”.

1400 – Засідання конкурсної комісії районної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності, торгової організації, передачі в оренду та продажу (шляхом викупу) об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.


29.06. 2015

1000 – Заїзд дітей на ІІ зміну до КП “Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір “Орлятко”.


Протягом тижня

Участь керівництва у заходах з нагоди 19-ї річниці Дня конституції України та Дня молоді.

Участь керівництва в роботі групи по сприянню добровільному об’єднанню територіальних громад.

Зустрічі з мешканцями населених пунктів району з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Підготовка документації щодо реєстрації права власності на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

Нагляд щодо дотримання істотних умов за договорами оренди (позички) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

Накопичення, обробка матеріалів та інформації, які плануються на розгляд чергової (позачергової) сесії. Підготовка питань на розгляд ради, які віднесені до компетенції виконавчого аппарату районної ради.

Надання методичної та консультативної допомоги апаратам сільських та селищних рад з питань організаційного забезпечення діяльності рад, їх органів та депутатів. Вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи.

Виконання інших заходів, передбачених планом роботи виконавчого апарату районної ради на червень місяць.


28.06. 2015

1000Проведення фізкультурно-спортивних заходів до Дня молоді, Дня Конституції України (смт Есхар).

1000Концерт аматорів Великобабчанської сільської ради, присвячений Дню Конституції України «Одна у нас мати – Україна» (с. Велика Бабка, Великобабчанський навчально-виховний комплекс).

1000Урочисті заходи, присвячені Дню Конституції України (с. Гракове,  Граківський навчально-виховний комплекс).

2000Народне гуляння, присвячене Дню Конституції України (смт Есхар, майдан Миру).

2100Святкова дискотека, присвячена Дню Конституції України (с. Базаліївка, Базаліївський сільський Будинок культури).

2100Святкова дискотека, присвячена Дню Конституції України (с. Юрченкове, Юрченківський сільський Будинок культури).


27.06. 2015

1000Святкові заходи для курсантів 1-х курсів Національного університету цивільного захисту України у рамках співпраці та проведення спільних культурно-просвітницьких заходів з нагоди відкриття літнього табору з практичної підготовки (Урочище «Фігуровка», Чугуївський район).

1700Участь команди «Старт» Чугуївського району у чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд («Старт» Чугуївський район, «Колос» ЗЛЧ м. Золочів) (м. Чугуїв, стадіон «Олімп»).


26.06. 2015 року на площі смт Малинівка відбулись урочисті районні заходи з нагоди святкування Дня Конституції України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


26.06. 2015

900Семінар з роботодавцями за темою «Допомога по частковому  безробіттю. Ваш шанс зберегти трудовий колектив» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

1000Правова панорама на тему «Конституція – паспорт держави» (Чугуївська центральна районна бібліотека).

1000Районні урочисті заходи до Дня Конституції України (смт Малинівка).

1300Моніторинг щодо роботи серед населення стосовно необхідності здійснювати вчасно та у повному обсязі оплату за отримані житлово-комунальні послуги.

Проведення просвітницько – інформаційних заходів до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).


25.06. 2015

1300 – Моніторинг стану організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

1500 – Урочисті заходи, присвячені Дню Конституції України (смт Чкаловське).


24.06. 2015

1300 – 1700 - Прийом осіб, що звернулись за безоплатною первинною правовою допомогою радником голови з питань юридичного забезпечення Істоміною В.Л.

1600Концерт аматорів Введенської селищної ради, присвячений Дню Конституції України (смт Введенка).

Моніторинг цін на хліб та хлібобулочні вироби, нафтопродукти.


23.06. 2015 року о 10 год.  в залі засідань відбулись урочисті заходи з нагоди Дня державної служби України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


23.06. 2015

815 – Нарада при керуючому справами виконавчого апарату районної ради Шалімові О.А.

830 – 1200 Особистий прийом громадян керуючим справами виконавчого апарату районної ради Шалімовим О.А.

1000 – Рейд-перевірка по виявленню бездоглядних, безпритульних дітей. Обстеження умов проживання дітей, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, прийомних сім’ях (смт Чкаловське, с. Нова Гнилиця).

1400 – Засідання конкурсної комісії районної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності, торгової організації, передачі в оренду та продажу (шляхом викупу) об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

1400 – Виставка-реквієм «Слово про подвиг» до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в України (Чугуївська центральна районна бібліотека)

1800 – Виїзд дітей пільгових категорій, які направляються до УДЦ «Молода гвардія» (м. Харків).

Участь керівництва у заходах з нагоди Дня державної служби України.

Участь координатора Ресурсного центра розвитку громад району Гапоник С.В. у 1-й літній школі проектного менеджменту в Зміївському районі.

Засідання колегії районної державної адміністрації (зала засідань).


22.06. 2015 року о 10 год. 30 хв. в залі засідань під співголовуванням голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. та голови Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О.  відбулось засідання Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, в якому взяли участь голови сільських, селищних рад.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


22.06. 2015 року в населених пунктах Чугуївського району пройшли урочисті заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


22.06. 2015

815 – Нарада при голові районної ради.

900 – Оперативна нарада з першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (зала засідань).

1000 – Проведення  змагань «Козацькі розваги» серед відпочиваючих у КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» (смт Кочеток, КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко»).

1030 – Засідання робочої групи по сприянню добровільному об’єднанню територіальних громад району за участю сільських, селищних голів.

1400 – Моніторинг щодо підготовки житлового фонду, теплового та водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

2200 – Виїзд дітей пільгових категорій, які направляються до оздоровчого табору «Динамо» м. Львів (м. Харків).

Участь керівництва в заходах до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Участь координатора Ресурсного центра розвитку громад району Гапоник С.В. у 1-й літній школі проектного менеджменту в Зміївському районі.


Протягом тижня

Засідання Робочої групи з підтримки та впровадження заходів добровільного об’єднання територіальних громад (зала засідань).

Зустріч з демобілізованими військовослужбовцями району, учасниками антитерористичної операції щодо створення у районі громадської організації учасників АТО (зала засідань).

Засідання районного штабу з організації і підготовки господарств району до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років (зала засідань).

Участь керівництва у заходах з нагоди Дня медичного працівника.

Участь керівництва в роботі групи по сприянню добровільному об’єднанню територіальних громад.

Зустрічі з мешканцями населених пунктів району з питань добровільного об’єднання територіальних громад.


20.06. 2015

1000 – Святкові заходи для курсантів 1-х курсів Національного університету цивільного захисту України у рамках співпраці та проведення спільних культурно-просвітницьких заходів з нагоди відкриття літнього табору з практичної підготовки (Урочище «Фігуровка», Чугуївський район).

1700 – Участь команди «Старт» Чугуївського району у чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд («Старт» Чугуївський район, «Ника СМК» м. Харків) (м. Харків).


19.06.2015 року у приміщенні великої зали Чугуївського районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


19.06. 2015

900 – Моніторинг щодо виконання заходів з підготовки дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

1000 – Засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

1000 – Моніторинг щодо підготовки пляжів для масового відпочинку населення району.

1200 – Районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника (КУ «Чугуївський районний Будинок культури»).

1400 – Виїзд дітей пільгових категорій, які направляються до санаторію «Таврія» м. Скадовськ (м. Харків).


18.06. 2015В Чугуївському районному Будинку культури за програмою USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» при підтримці ресурсного центру розвитку громад Чугуївського району був проведений проведено дводенний тренінг для жінок які відносяться до соціально вразливої категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


18.06. 2015 Круглий стіл Партнерство Відкритий Уряд відбувся 9 червня 2015р в м. Києві. (ПВУ) – це багатостороння міжнародна ініціатива, яка налічує 65 країн-учасниць, офіційно запроваджена 20 вересня 2011 року в ході сесії Генеральної Асамблеї ООН. Україна приєдналася до глобальної ініціативи у вересні 2011 року. У заході взяла участь координатор ресурсного центру розвитку громад Чугуївського району Гапоник С.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


18.06. 2015

900 – Прийом депутатів головою райдержадміністрації.

1300 – Моніторинг щодо розрахунків за теплопостачання і погашення заборгованості бюджетними установами та організаціями що фінансуються з місцевих бюджетів.

Участь голови районної ради в роботі сесії Харківської обласної ради.


17.06. 2015

800 – Виїзд комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району до виконкому Кочетоцької селищної ради для контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги виконкому сільської ради та прийому громадян за місцем проживання.

930 – Проведення тематичної лекції для дітей, які оздоровлюються в пришкільному таборі з денним перебуванням на базі Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Конвенція ООН «Про права дитини» (смт Кочеток, пришкільний табір з денним перебуванням на базі Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

1000 – Звітно-виборчі конференції первинних ветеранських організацій с. Іванівка та с. Стара Гнилиця (с. Іванівка, с. Стара Гнилиця, приміщення сільських рад).

1000 – Телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою «Право на звернення – Ваш засіб захисту прав і свобод!» за участю керівника апарату райдержадміністрації Ковтун І.Ю..

1100 – Тематична лекція для вихованців 3 загону КЗ «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» на тему «Конвенція ООН «Про права дитини» (смт Кочеток, КЗ «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко»).


16.06. 2015

815 – Нарада при керуючому справами виконавчого апарату районної ради Шалімові О.А.

830 -1200 – Особистий прийом громадян начальником організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Фендриковою А.Ю.

900 – Нарада з керівниками навчальних закладів району (актова зала відділу освіти райдержадміністрації).

1000 – Семінар для спеціалістів місцевих Центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді щодо надання першої психологічної допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям/особам, соціальної адаптації демобілізованих військовослужбовців та їх сімей за участю представників одинадцяти районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Харківської області на базі Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (актова зала відділу освіти райдержадміністрації).

1100 – Моніторинг стану заповідних територій району.

1100 – Проведення тематичної лекції для дітей, які оздоровлюються в пришкільному таборі з денним перебуванням на базі Есхарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Конвенція ООН «Про права дитини» (смт Есхар, пришкільний табір з денним перебуванням на базі Есхарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

1400 – Засідання конкурсної комісії районної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності, торгової організації, передачі в оренду та продажу (шляхом викупу) об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

1400 – Бесіда про роботу волонтерського руху для заохочення та зацікавлення молоді вступати до волонтерського руху за темою «Робіть добро для всіх і кожного» (Чугуївська центральна районна бібліотека).

1400 – Звітно-виборча конференція первинної ветеранської організації с. Тернова (с. Тернова, приміщення Введенської селищної ради).

Робота з демобілізованою молоддю, надання допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції.

Робота з внутрішньо переміщеними особами, надання психолого – педагогічної допомоги.

Розповсюдження інформаційних матеріалів.

Надання гуманітарної допомоги (населені пункти району).
Участь голови районної ради, завідувача сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Чернявського К.О. в засіданні районного штабу по підготовці до осінньо-зимового періоду.


15.06. 2015  року голова Чугуївської районної ради Сторожев І.А. взяв участь в загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

детальніше…


 15.06. 2015 року в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О. за участю  голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками районних підприємств, установ, закладів, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


15.06. 2015

815 – Нарада при голові районної ради.

900 – Оперативна нарада з першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (зала засідань).

1000 – Проведення масового профорієнтаційного заходу «Велика перерва» для дітей, які відпочивають у КЗ «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» (смт Кочеток, КЗ «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко»).

1000 – Звітно-виборча конференція первинної ветеранської організації с. Юрченкове (с. Юрченкове, приміщення Юрченківської сільської ради).

1100 – Проведення оперативної наради з фінансово – бюджетних питань.

1100 – Робоча нарада з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області»

1200 – Виїзд начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації спільно з головним лікарем комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області до фельдшерсько-акушерських пунктів (с. Велика Бабка, с. Піщане).

1300 – Моніторинг щодо наведення санітарного стану на території населених пунктів району.

Участь голови районної ради в загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

15.06.2015-17.06. 2015 – Участь координатора Ресурсного центру розвитку громад Чугуївського району Гапоник С.В. в семінарі по енергозберігаючим технологіям «Регіонер» м. Вінниця.


13.06. 2015

1000 – Святкові заходи для курсантів 1-х курсів Національного університету цивільного захисту України у рамках співпраці та проведення спільних культурно-просвітницьких заходів з нагоди відкриття літнього табору з практичної підготовки (Урочище «Фігуровка», Чугуївський район).


12.06. 2015

900 – Тренінг для вразливих категорій жінок «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» (Мала зала КУ «Чугуївський районний Будинок культури»).

1000 – Виїзд до оздоровчого табору «Орлятко» з метою контролю за станом медичного супроводження літньої оздоровчої компанії (КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко»).

1600 – Участь делегації району в обласних заходах «Козацькі розваги» (м. Валки).

 


11.06. 2015

900 – Тренінг для вразливих категорій жінок «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» (Мала зала КУ «Чугуївський районний Будинок культури»).

900 – Семінар-нарада з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад (зала засідань).

900 – Обласний науково-методичний семінар для завідувачів районних методичних кабінетів області «Система організації методичної роботи з молодими вчителями» (Новопокровський НВК).


10.06. 2015

900 – Нарада щодо організаційних заходів з боку територіальних спеціалізованих служб ЦЗ району по проведенню у третій декаді червня поточного року спеціального тренування за темою «Дії евакуаційних органів області та Чугуївського району при проведенні евакуації населення в умовах загрози виникнення НС, яка пов’язана з можливим викидом хлору на хімічно – небезпечному об’єкті смт Кочеток» (зала засідань).

900 – Виїзд дітей пільгових категорій до оздоровчого закладу «Олімпія» Балаклійського району.

1000 – Нарада з керівниками військкомату, Чугуївський (з обслуговування Чугуївського та Печенізького районів) РВ ГУМВС України в Харківській області, сектору оборонної, мобілізаційної, режимно-сектретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації щодо стану виконання планових показників по проведенню на території району п’ятої хвилі часткової мобілізації та призову громадян на строкову військову службу навесні 2015 року.

1100 – Засідання районної робочої групи з оперативного вирішення питань призначення субсидій за спрощеним порядком (зала засідань).

1400 – Влаштування дитини з родини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, до Харківського обласного дитячого санаторію № 2 (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

1400 – Засідання робочої групи для визначення осіб, які потребують відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області, з числа звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО.

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

1530 – Засідання районної комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам.

1700 – Участь команди «Старт» Чугуївського району в чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд («Старт» Чугуївський району – «Лозовая-Панютіно») (м. Лозова).

Семінар з керівниками промислових, сільськогосподарських, житлово-комунальних підприємств за участю представників Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Харківській області щодо попередження нещасних випадків.

 


09.06. 2015 року о 14 год. 00 хв. відбулась позачергова LVІ сесія Чугуївської районної ради VI скликання, до порядку денного було включено 23 питання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


09.06. 2015

900 – Семінар з роботодавцями за темою «Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

1300 – Засідання постійних депутатських комісій Чугуївської районної ради.

1400 – Пленарне засідання LVI сесії Чугуївської районної ради (зал засідань).

 


 08.06. 2015 року пройшло урочисте відкриття першої оздоровчої зміни у Комунальному підприємстві “Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір “Орлятко” Чугуївської районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


08.06. 2015

900 – Урочисті заходи з нагоди Дня журналіста.

1000 – Тематична лекція на правову тематику для підлітків, які скоїли злочини чи правопорушення, та перебувають на обліку в секторі кримінальної міліції у справах дітей Чугуївського (з обслуговування Чугуївського та Печенізького районів) РВ ГУМВС України в Харківській області (Чугуївський (з обслуговування Чугуївського та Печенізького районів) РВ ГУМВС України в Харківській області).

1100 – Робоча нарада з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області» (сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації).

1800 – Відкриття І оздоровчої зміни у КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» (КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко»).


 08.06. 2015 Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризм» спільно з Харківським регіональним відділенням Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні на базі Регіонального центру міжнародних проектів і програм 5 червня 2015 року о 13.00 провели презентації на тему «Садиби сільського зеленого туризму Харківської області гостинно запрошують». До участі були запрошені: представників Садиб,представники «Ресурсних центрів», представників туристичних агенцій, засоби масової інформації. Участь у заході взяла координатор «Ресурсного центру розвитку громад Чугуївського району» Гапоник С.В.

 


06.06. 2015

1000 – Проведення святкового заходу для курсантів 1-х курсів Національного університету цивільного захисту України в рамках співпраці та проведення спільних культурно-просвітницьких заходів (урочище «Фігуровка»).

1600 – Матчева зустріч між командами «Старт» (Чугуївський район) та «Гелиос-Академия» (м. Харків) чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд (стадіон «Олімп» м. Чугуїв).


05.06. 2015

900 – Урочисті заходи з нагоди Дня журналіста (зала засідань, 2-й поверх).

900 – Заїзд на І оздоровчу зміну до КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» (смт Кочеток).


04.06. 2015

900 – Зустріч з батьками дітей пільгових категорій, які направляються до оздоровчого табору «Олімпія» Балаклійського району.

1000 – Проведення просвітницько – інформаційних заходів до Міжнародного дня невинних дітей – жертв насилля та агресії (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

1300 – Нарада з організаційних питань щодо проведення матчу з футболу чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд «Старт» (Чугуївський район) «Гелиос-Академия» (м. Харків).

1400 – Навчання посадових осіб виконавчого апарату районної ради та їх кадрового резерву.

 


03.06. 2015

900 – Семінар з роботодавцями за темою «Відновлення престижу робітничої професії. Можливості професіонального навчання на виробництві відповідно до Ваших потреб» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

900 – Виїзд до сільськогосподарських підприємств району з метою контролю за ходом польових робіт (АФ «Базаліївський колос»; ТОВ АФ «Лебежанська»; ТОВ ФГ «Меркурій ГІС»; ДП «Агротехніка»; ПСП «Агрос»).

1000 – Участь делегації Чугуївського району в офіційній церемонії відкриття ХХVІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2015» (м. Київ).

1000 – Засідання районної робочої групи з оперативного вирішення питань призначення субсидій за спрощеним порядком.

1300 – Засідання постійних комісій Чугуївської районної ради.

1400 – Пленарне засідання позачергової LVI сесії Чугуївської районної ради VI скликання (зала засідань).

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


02.06. 2015

900 – Виїзд дітей пільгових категорій до оздоровчого закладу «Орлятко» Борівського району.

900 – Свято до Міжнародного дня захисту дітей (Новопокровська селищна рада).

1000 – Виїзд до сільськогосподарських підприємств району з метою контролю за ходом польових робіт (ПАТ АК «Слобожанський»; ДП «Агроресурс»; ТОВ «Спецагродар»; ДУ «Слобожанське дослідне поле»; ТОВ «ТПК «Агроальянс ЛТД»).

1000 – Робоча нарада з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області».

1400 – Засідання комісії з питань контролю за розрахунками за спожиті енергоносії.

1000 – Святковий концерт на підтвердження звання «народний» самодіяльним народним вокально-хореографічним колективом «Бояничі» (м. Харків, парк ім. Т. Шевченко).

Проведення святкових заходів до Дня захисту дітей на території району (населені пункти району).


30.05. 2015

1000 – Проведення святкового заходу для курсантів 1-х курсів Національного університету цивільного захисту України у рамках співпраці та проведення спільних культурно-просвітницьких заходів (Урочище «Фігуровка», Чугуївський район).

1600 – Участь команди «Старт» Чугуївського району у чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 року серед аматорських команд («Старт» Чугуївський район, «Факел» м. Червоноград).

Урочистості з нагоди випуску учнів 11-х класів навчальних закладів району (Введенський НВК).


   29.05. 2015 року у навчальних закладах Чугуївського району відбулись урочисті заходи з нагоди свята “останнього дзвінка”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


29.05. 2015
900 – Виїзд до сільськогосподарських підприємств району з метою контролю за проведенням весняних польових робіт (ФГ «Дружба», АФ «Надія», ПАТ «Мосьпанівське», ФГ «Дружба-Агро» ФГ «Агрозернопромресурс»).

900 – Свято «Останній дзвоник» (Коробочкинський НВК).

1000 – Влаштування дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, і перебувають на оздоровленні в обласному дитячому санаторії № 9 м. Харкова до дитячого відділення КЗОЗ «Чугуївська ЦРЛ» (м. Харків).

1000 – Засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради.

1600 – Перегляд обласною комісією обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва програм самодіяльних хореографічних колективів району щодо присвоєння їм почесного звання «Зразковий» (КУ «Чугуївський районний Будинок культури»).

Проведення просвітницько – інформаційних заходів для молоді району до Всесвітнього дня без тютюну (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).


   28.05. 2015 року в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О. та головою Чугуївської районної ради Сторожевим І.А. проведено нараду з сільськими, селищними головами, керівниками правоохоронних органів та військового комісаріату.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


28.05. 2015

900 – Нарада з керівниками правоохоронних органів, Чугуївської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, сільськими та селищними головами, сільськими та селищними головами (зала засідань).

900 – Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (зала засідань).

1030 – Робоча нарада за участю заступника начальника державної архітектурної інспекції (ДАБІ) з питань щодо змін у законодавстві, які стосуються ДАБІ.

1100 – Виїзд робочої групи до КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» з метою підготовки закладу до оздоровчого сезону (смт Кочеток).

1500 – Зустріч з активом та депутатами Мосьпанівської сільської ради щодо роз’яснення положень Закону України «Про добровільне обєднання громад» (с. Мосьпанове).

1700 – Виїзд дітей пільгових категорій (10 осіб) на І зміну до КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» (Херсонська обл, м.Скадовськ).


27.05. 2015
800 – Перевірка документів у керівників (орендарів) пляжів щодо готовності місць масового відпочинку на водних об’єктах району до купального сезону.

900 – Участь в засіданні колегії відділу освіти районної державної адміністрації.

900 – Виїзд до сільськогосподарських підприємств району з метою контролю за проведенням весняних польових робіт (АФ «Зоря», ПСП «Зарожнянське», ТОВ «Зарожне», ПСП «Ясіон»).

1000 – Обхід дитячого відділення та дитячої консультації районної лікарні за участю з метою аналізу якості надання медичної допомоги дитячому населенню району (дитяче відділення та дитяча консультація районної лікарні).

1400 – Легкоатлетичний крос серед вихованців КЗ «ДЮСШ» (смт Есхар).

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

1530 – Засідання районної комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам.

1600 – Засідання районної ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.


 26.05. 2015 року в залі засідань головою Чугуївської районної ради Сторожевим І.А. проведено нараду-семінар з сільськими, селищними головами, секретарями сільських, селищних рад району.

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


26.05. 2015

800 – Засідання робочої групи з контролю за реалізацією районної Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків до 2016 року.

900 – Виїзд до сільськогосподарських підприємств району з метою контролю за проведенням весняних польових робіт (АФ «Репіна», ТОВ «Гракове»).

1000 – Участь в засіданні колегії райдержадміністрації (зала засідань).

1000 – Виїзний тренінг спеціалістами Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г Короленка з електронного урядування на допомогу сталому розвитку громади (Чугуївська центральна районна бібліотека КЗ «ЧРЦБС»).

1100 – Засідання районної комісії з легалізації робочих місць та подолання тіньової зайнятості.


25.05. 2015
1100 – Робоча нарада з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області».

1100 – Семінар з роботодавцями за темою «Зміни у законодавстві про зайнятість. Вам необхідно знати» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

 


25.05. 2015 р. в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О. за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками підприємств, установ, організацій та закладів району, працівниками райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.

 

детальніше…


23.05. 2015

Зустріч з учасниками автопробігу з площі Леніна м. Чугуєва до площі Свободи м. Харкова присвяченому, Дню Європи (Площа Леніна, м. Чугуїв).

1000 – Проведення святкового заходу для курсантів 1-х курсів Національного університету цивільного захисту України у рамках співпраці та проведення спільних культурно-просвітницьких заходів (Урочище «Фігуровка», Чугуївський район).

1600 – Участь команди «Старт» Чугуївського району у чемпіонаті Харківської області з футболу сезону 2015 року серед аматорських команд («Старт» Чугуївський район, «Колос» Сахновщинський район) (Сахновщинський район).


22.05. 2015
1000 – Семінар для молодих учителів навчальних закладів району «Роль позашкільного навчального закладу у становленні молодого вчителя як класного керівника» (Чугуївський районний Будинок дитячої творчості).

1000 – Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

1200 – Привітання Звєрєва Миколи Андрійовича голови первинної ветеранської організації смт Введенка з нагоди 90-ї річниці Дня народження (смт Введенка).

1200 – Участь у відеоселекторі Харківської обласної державної адміністрації з питання «Про стан розрахунків споживачів за електричну енергію та природний газ» (зала засідань).


21.05. 2015

900 – Проведення Дня зустрічей в трудових колективах та з активом населених пунктів району за темами: «Підсумки соціально-економічного розвитку району у І кварталі 2015 року» та «Добровільне об’єднання громад, як частина реформ місцевого самоврядування» (населені пункти району).

1000 – Засідання Робочої групи з розробки районної Програми розвитку лікувальних закладів району на 2015-2020 роки (зала засідань).

1500 – Засідання районної комісії з питань контролю за здійсненням операцій з металобрухтом.

Нарада з керівниками правоохоронних органів, Чугуївської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області (зала засідань).


20.05. 2015

830 – Зустріч з батьками дітей пільгових категорій, які направляються до оздоровчого табору «Динамо» м. Львів.

1100 – Виїзна перевірка щодо виконання заходів у межах проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» (смт Есхар, смт Новопокровка, с. Велика Бабка, с. Стара Покровка, с. Зарожне).

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


19.05. 2015

800 – Виїзна нарада з керівництвом КП «Малинівка» щодо сталого централізованого водопостачання споживачам (смт Малинівка).

900 – Спільна нарада з керівниками навчальних закладів району та головами первинних профспілкових організацій за участю представників обласного комітету Харківської організації профспілки працівників освіти і науки України (мала актова зала комунальної установи «Чугуївський районний Будинок культури»).

1000 – Зустріч з батьками дітей пільгових категорій, які направляються до санаторію «Таврія» м. Скадовськ.

1100 – Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

 


18.05. 2015

900 – Урочисте вручення медалі «Мати-героїня» Балабай Євгенії Якимівні, мешканці с. Базаліївка (зала засідань).

1100 – Робоча нарада з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області».

1100 – Семінар з роботодавцями за темою «Сучасна служба зайнятості в частині укомплектування роботодавців кваліфікованим персоналом» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).


 18.05. 2015 р. в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О. за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками підприємств, установ, організацій та закладів району, працівниками райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.

 

 

 

 

 

 

детальніше…


16.05. 2015

900 – Участь збірної команди району у фінальних обласних змаганнях з гирьового спорту у рамках проведення Спартакіади з видів спорту на Кубок Харківської обласної державної адміністрації (м. Харків, спорт комплекс «ХНМУ»).

1000 – Урочисті заходи для курсантів 1-х курсів Національного університету цивільного захисту України у рамках співпраці та проведення спільних культурно-просвітницьких заходів з нагоди відкриття літнього табору з практичної підготовки курсантів (Урочище «Фігуровка», Чугуївський район).

1600 – Проведення матчу з футболу чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2015 серед аматорських команд («Старт» Чугуївський район, «Колос» Зачепилівський район).


 15.05. 2015 року в залі засідань головою Чугуївської районної ради Сторожевим І.А. та головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О. проведено нараду з питань обговорення та реалізації положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої Кабінетом Міністрів України.

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


15.05. 2015

1000 – Проведення заходу до Дня сім’ї для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (м. Чугуїв, Картинна галерея лауреатів премії ім. І.Ю. Рєпіна).

1000 – Проведення заходу до Дня сім’ї з прийомними батьками та батьками вихователями (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

1000 – Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

1200 – Участь у відеоселекторі Харківської обласної державної адміністрації.

Виїзд робочої групи по закладам відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району з метою проведення моніторингу підготовки та функціонування вищезазначених закладів (с. Кам’яна Яруга, с. Велика Бабка, смт Кочеток).


 14-15 травня в Місті Київі пройшов начальній курс «Практичні аспекти децентралізації та формування спроможних громад» проводили захід.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


14.05. 2015

900 – Нарада з сільськими, селищними головами, керівниками підприємств, установ, організацій району, орендарями водних об’єктів з питання виконання в районі «Типових правил охорони життя людей на водних об’єктах України», створення місць масового відпочинку на водних об’єктах району (зала засідань).

1000 – Засідання Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад (зала засідань).

1000 – Проведення заняття зі спеціалістами щодо обговорення ст. 52 Закону України «Про загально-обов’язкове пенсійне страхування» (управління Пенсійного фонду України в Чугуївському районі).

1000 – Семінар-нарада з інспекторами у справах дітей виконкомів сільських, селищних рад.

1400 – Влаштування дітей з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах до Харківського санаторію № 9 (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

1500 – Участь працівників культури району у презентації вишитої мапи Харківської області «Візерунком стане рідний край» (м. Харків Пушкінська, 62, КЗ «ООМЦКМ»).

Виїзний семінар для заступників директорів з виховної роботи та бібліотекарів навчальних закладів району «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» (Висота Конєва, Дергачівський район).

Виїзд робочої групи по закладам відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району з метою проведення моніторингу підготовки та функціонування вищезазначених закладів (смт Есхар, смт Новопокровка, смт Введенка, с. Тернова).


13.05. 2015

800 – Виїзд комплексної комісії районної ради, райдержадміністрації та служб району до Кочетоцької селищної ради для надання методичної та практичної допомоги, контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади та прийому громадян за місцем проживання.

900 – Семінар з роботодавцями за темою «Ефективне працевлаштування спеціалістів, професіоналів з числа осіб з інвалідністю» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

1500 – Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району з питання проведення весняно-польових робіт (зала засідань).

1530 – Засідання районної комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам.

Засідання координаційного комітету Форуму місцевого розвитку Чугуївського району.

Нарада з керівниками військкомату, підприємств, установ, організацій району, сільськими, селищними головами щодо стану проведення на території району п’ятої хвилі часткової мобілізації та призову громадян на строкову військову службу навесні 2015 року (зала засідань).


 13.05. 2015 року в залі засідань відбулася нарада з обговорення та реалізація положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої Кабінетом Міністрів України.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


 13.05. 2015 року в 11 год. 30 хв. відбулася нарада з сільськими, селищними радами які взяли участь в програмі ЕС програм розвитку ООН.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


 13.05. 2015 року о 12 годині в актовому залі Комунального закладу охорони здоров’я “Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка” відбулися урочисті заходи з нагоди дня медичної сестри.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


12.05. 2015 року о 9 год. 00 хв. в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками районних підприємств, установ, організацій та закладів.

 

 

детальніше…


12.05. 2015

800 – Зустріч з населенням багатоквартирних будинків смт Есхар щодо створення ОСББ.

900 – Розширена нарада сільськими, селищними головами, керівниками підприємств, установ, організацій та служб району (зала засідань).

1000 – Засідання Координаційної групи з питань захисту прав споживачів.

1100 – Робоча нарада з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області».

1200 – Урочисті заходи для медичних працівників Чугуївщини з нагоди Міжнародного Дня медичної сестри (комунальний заклад охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка»).

1300 – Урочисті заходи для медичних працівників Чугуївщини з нагоди Міжнародного Дня медичної сестри (комунальний заклад охорони здоров’я «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області).


 8-9 травня 2015 року у всіх населених пунктах Чугуївського району пройшли мітинги, покладання квітів, благодійні обіди для ветеранів, святкові концерти, інші урочисті заходи з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення, 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі, Дня Перемоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


09.05. 2015

Мітинги, покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам, благодійні обіди, святкові концерти з нагоди 70-ї річниці з Дня Перемоги (населені пункти району).


08.05. 2015

900 – Участь бібліотек району у обласному проекті щодо збору книжок для комплектування бібліотек Збройних Сил України та бібліотек сходу України (КЗ «Чугуївська района центральна бібліотечна система»).

1000 – Проведення просвітницько–інформаційного заходу спільно з кримінально-виконавчою інспекцією управління Державної пенітенціарної служби для неповнолітніх та молоді, яка засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та особами, з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Художньо-меморіальний музей імені І.Ю.Репіна ).


 07.05. 2015 року в приміщенні великої зали Чугуївського районного будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення, 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі, Дня Перемоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


 07.05. 2015 Зміцнити свої позиції в соціальному проектуванні можливо шляхом включення в проект інших компонентів соціального розвитку, зокрема гендерної складової про це дізналися голови громадських організацій Чугуївського району які працюють в проекті ПРООН III «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

Живій Журнал «Про гендер» це новий формат зустрічі, в якому активісти та активістки НГО та експертки з гендерних питань разом шукали нові можливості розвитку соціальної активності та соціальної рівності , як головних взірців прав людини.

 


07.05. 2015

1200 – Районні урочисті заходи з нагоди 70-ї річниці з Дня Перемоги (КУ «Чугуївський районний будинок культури»).

1400 – Навчання посадових осіб виконавчого апарату районної ради та їх кадрового резерву.

1400 – Святковий концерт для підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації з нагоди 70-річчя Дня Перемоги (м. Чугуїв, б-р Комарова, 11).

1400 – Проведення профорієнтаційного заходу з прийомними дітьми та дітьми вихованцями з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

Участь голів громадських організацій, волонтерів, активістів та активісток органів самоврядування у форумі «Живий журнал «Про гендер».


 

06.05. 2015 о 14 год. 00 хв. в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О та головою Чугуївської районної ради Сторожевим І.А. проведено нараду з керівниками районних комунальних закладів охорони здоров′я.

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


06.05. 2015

900 – Семінар з роботодавцями за темою «Законодавчі аспекти служби зайнятості та роботодавців» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

1000 – Зустріч з населенням Кочетоцької селищної ради з питань роз’яснення переваг та недоліків створення ОСББ (смт Кочеток).

1000 – Засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

1200 – Зустріч з головами первинних ветеранських організацій району з нагоди 70-ї річниці Дня Перемоги.

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


05.05. 2015 року о 9 год. 00 хв. в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками районних підприємств, установ, організацій та закладів.

 

детальніше…


05.05. 2015

1000 – Засідання Координаційної групи з питань захисту прав споживачів


03-08.05. 2015 Виїзні концерти народного вокально-хореографічного ансамблю «Бояничі» комунальної установи «Чугуївський районний Будинок культури» для жителів Чугуївського району з нагоди 70-ї річниці Дня Перемоги (населені пункти району).


03.05. 2015

1000 – Виступ народного вокально-хореографічного ансамблю «Бояничі» у рамках 70-ї річниці Дня Перемоги (с. Стара Гнилиця).

1300 – Виступ народного вокально-хореографічного ансамблю «Бояничі» у рамках 70-ї річниці Дня Перемоги (с. Гракове).

1600 – Виступ народного вокально-хореографічного ансамблю «Бояничі» у рамках 70-ї річниці Дня Перемоги (с. Волохів Яр).


01-03.05. 2015

Робота «Переможного кінозалу» у бібліотеках-філіях в рамках відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги: перегляд художніх та документальних фільмів, присвячених подвигу українського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. Інтернет –подорож по місцям бойової слави; Інтернет –екскурсії по музеям бойової слави (Кочетоцька, Есхарівська, Коробочкинська, Малинівська бібліотеки-філії з системою «Бібліоміст»).


 30.04. 2015 року заступник голови Чугуївської районної ради Бабієць А.А. взяв участь у третій звітно-виборчій конференції Чугуївської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


30.04. 2015

0900 – Районний краєзнавчий фестиваль «Варта величі» (конкурс краєзнавчих груп загальноосвітніх навчальних закладів, Кочетоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів).

0930 – Участь у обласному конкурсі «Книга, що народжує мрію» (Харківська обласна юнацька бібліотека).

1000 – Проведення семінару з соціальними працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації з питання призначення субсидій за новим порядком з 01.05.2015 року (зала засідань).

1200 – Проведення звітно-виборчої конференції Чугуївської районної організації Товариства Червоного Хреста України за період 2010-2014 роки (м. Чугуїв, вул. Якіра, 32, актова зала).

Оперативна нарада з Ресурсним центром розвитку громад Чугуївського району. Проведення моніторингу пропозицій щодо участі у проектах міжнародної технічної допомоги.

Початок роботи «Переможного кінозалу» у бібліотеках-філіях в рамках відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги: перегляд художніх та документальних фільмів, присвячених подвигу українського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. Інтернет –подорож по місцям бойової слави; Інтернет –екскурсії по музеям бойової слави (Кочетоцька, Есхарівська, Коробочкинська, Малинівська бібліотеки-філії з системою «Бібліоміст»).


 29.04. 2015 року о 9 год. 00 хв. в залі засідань під головуванням першого заступника голови Чугуївської районної державної адміністрації Варжеїнова Ю.К., за участю заступника голови Чугуївської районної ради Бабійця А.А. проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


29.04. 2015

0900 – Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (зала засідань).

0900 – Змагання з баскетболу серед команд навчальних закладів району (Чугуєво-Бабчанський лісний коледж, Кочетоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів).

1300 – Нарада медичних працівників району за підсумками роботи сфери охорони здоров’я району за І квартал 2015 року (зала засідань).

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


28.04. 2015

0800 – Виїзна нарада з керівництвом КП «Малинівка» щодо сталого централізованого водопостачання споживачам (смт Малинівка).

1000 – Засідання колегії районної державної адміністрації (зала засідань).

Засідання районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи (зала засідань).


27.04. 2015
Координатор консультативно-дорадчого органу “Ресурсний центр розвитку громад Чугуївського району” Гапоник С.В. приймала участь в Регіональному Форумі розвитку громадянського суспільства який проводився ІСАР “Єднання” в партнерстві з Адміністрацією Президента України завдяки фінансуванню Уряду Швеції (SIDA) та завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту “Платформа розвитку громадянського суспільства”; за сприяння програми “Школа фондів громад”, яка виконується за фінансової підтримки Фонду ім.Ч.С.Мотта; за організаційної підтримки ГО “Кримська діаспора” і креативного простору Impact Hub Odessa. Основна тематика заходу – формування цінностей сучасної України, припинення конфлікту, стабілізація світу, вплив на ті складні процеси котрі ми з вами переживаємо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


27.04. 2015 року о 9 год. 00 хв. в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками районних підприємств, установ, закладів та організацій.

На нараді обговорені питання щодо результатів роботи по благоустрою територій; проведення мобілізації; підготовки до святкування Дня Перемоги; поточної діяльності підприємств, установ, закладів, зокрема комунальних закладів охорони здоров′я; оформлення передплати на громадсько-інформаційну газету Чугуївщини “Красная звезда”.

Голова Чугуївської районної ради Сторожев І.А. довів присутнім інформацію про підсумки роботи позачергової LV сесії VI скликання, яка відбулась 23.04. 2015 року.


27.04. 2015
 26 квітня 2015 року відбувся мітинг з нагоди Дня Чорнобильської трагедії.

детальніше…


27.04. 2015

  25 квітня 2015 року в рамках акцій “За чисте довкілля” та “Зробимо Україну чистою” працівники виконавчого апарату районної ради та комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Чугуївського району на чолі з головою Чугуївської районної ради Сторожевим І.А. взяли участь у Всеукраїнському суботнику.

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


27.04. 2015

1100 – Засідання районної комісії з легалізації робочих місць та подолання тіньової зайнятості.

1400 – Нарада з керівниками правоохоронних органів, командирами військових частин з питання забезпечення громадського правопорядку під час проведення заходів з відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги (зала засідань).


26.04.2015

730 – Проведення заходів з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи (панахиди, мітинг, покладання квітів, благодійний обід) (м. Чугуїв).


25.04.2015

900 – Участь в обласних змаганнях на приз клубу «Шкіряний м’яч» (м. Чугуїв, стадіон «Олімп»).

900 – Участь у четвертому Чемпіонаті із східного танцю колективу «Рамаяна» (м. Харків).

900 – Участь у змаганнях «Мамо, тато і я спортивна сім я» в рамках проведення обласної спартакіади з масових видів спорту (м. Харків).


24.04.2015

1000 – Проведення штабного тренувавання з керівним складом цивільного захисту Малинівської селищної ради та керівниками територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту Чугуївського району за темою «Дії органів управління Чугуївської районної ланки ТП ЄДС ЦЗ Харківської області, районної комісії з питань евакуації під час загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею (вибухом) на складі боєприпасів» (смт Малинівка, приміщення Малинівської селищної ради).

1400 – Участь у відеоселекторі Харківської обласної державної адміністрації (зала засідань).


 23.04.2015 року о 14 год. 00 хв. відбулась поза чергова LV сесія Чугуївської районної ради VI скликання, до порядку денного включено 21 питання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


23.04.2015

800 – Проведення тренінгу-семінару «Програма розширення лідерського підприємницького потенціалу жінок» за участю Агенції змін «Перспектива» (представництво США у Харківській області) (КУ «Чугуївський районний будинок культури», мала зала).

930 – Розширена нарада з працівниками культури району (КУ «Чугуївський районний будинок культури», мала зала).

1200 – Засідання Координаційної ради з питань профілактики і боротьби з поширенням алкоголізму, токсикоманії, наркоманії, ВІЛ-інфекції та СНІДу.

1300 – 1330 – Засідання постійних комісій Чугуївської районної ради VI скликання.

1400 – Пленарне засідання позачергової LV сесії Чугуївської районної ради VI скликання.

 


22.04.2015

900 – Семінар з уповноваженими особами сільських та селищних рад з питання призначення субсидій за новим порядком з 01.05. 2015 року.

1000 – Виїзна перевірка щодо виконання заходів у межах проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» (смт Есхар, смт Новопокровка, с. Стара Покровка, с. Зарожне, с. Велика Бабка).

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


21.04.2015

800 – Зустріч з населенням багатоквартирних будинків смт Есхар щодо створення ОСББ (смт Есхар).

1000 – Нарада з керівниками навчальних закладів району (зала засідань).


20.04.2015

1000 – Засідання з питання підготовки заходів з відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги.

1100 – Проведення робочої наради з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області».


20.04. 2015

 18.04. 2015 року в смт Малинівка відбулись урочисті спортивні заходи за участю ветеранів футболу цього населеного пункту всіх років, які прибули з різних областей України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


20.04. 2015 року о 09 год. 00 хв. в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками районних організацій, підприємств, установ, закладів, працівниками райдержадміністрації.

Під час наради обговорені питання участі підприємств, організацій, установ в акції “Зробимо Україну чистою”, прибирання закріплених територій, у тому числі лісосмуг, озеленення; підготовки до 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи та святкування Дня Перемоги.


18.04.2015

900 – Участь участі збірної команди району в фінальних обласних змаганнях з волейболу (чоловіки) в рамках проведення Спартакіаді з видів спорту на Кубок обласної державної адміністрації (м. Харків).

900 – Участь аматорів району у Міжнародному фестивалі мистецтв «…О Весне…» (ХАТОБ м. Харків).

1000 – Турнір з боксу «Олімпійські події» Спортивна зала КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області» (спортивна зала КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області»).

1100 – Товариська зустріч з футболу між командами юнаків та ветеранів смт Малинівка (футбольне поле смт Малинівка).


17.04.2015

900 – Семінар-нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи (робота з молодими вчителями та з питання організованого закінчення навчального року).

900 – Участь збірної команди району в фінальних обласних змаганнях з футзалу (чоловіки) в рамках проведення Спартакіади з видів спорту на Кубок обласної державної адміністрації (м. Харків).

900 – Засідання районних методичних об’єднань бібліотекарів.

1200 – Участь у відеоселекторі Харківської обласної державної адміністрації з питання «Про підготовку відзначення 70-річчя Дня Перемоги» (зала засідань).

Проведення на базі КУ «Чугуївський районний будинок культури» II фестивалю соціальних роликів і короткометражних фільмів «Открытый взгляд» (КУ «Чугуївський районний будинок культури»).


16.04.2015

900 – Засідання районних методичних об’єднань учителів географії навчальних закладів району.

900 – Нарада з підготовки та проведення заходів на території Чугуївського району з нагоди 70-річчя Дня Перемоги (зала засідань).

900 – Тренінгове заняття «Психологічна допомога внутрішньо переміщеним особам» для психологів за участю психологів групи «Кризисна психологічна допомога» (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

1000 – Проведення заняття зі спеціалістами щодо обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» та статті 13а, б Закону України «Про пенсійне забезпечення» (Управління Пенсійного фонду України в Чугуївському районі).

1000 – Участь читачів бібліотек району у підсумковому турі обласного конкурсу читців «Кращий читач року» (Харківська обласна бібліотека м. Харків).

1100 – Участь у обласному семінарі – практикумі з писанкарства «Розвиток писанкарства на Харківщині» (КЗ «ООМЦКМ» м. Харків).

День зустрічей у трудових колективах та з активом населених пунктів району на тему «Історичній подвиг народу» (до 70-ї річниці Дня Перемоги) (населені пункти району).


15.04.2015

800 – Проведення виїзної наради на підприємстві «Чкаловське ЖКЕУ-2013» з метою координації їх діяльності (смт Чкаловське).

800 – Фінальні змагання з футболу серед дворових команд (юнаки 1998-2000 р.н.) (смт Есхар).

900 – Проведення семінару з уповноваженими особами сільських та селищних рад з питання призначення субсидій за новим порядком з 01.05.2015 року.

900 – Семінар для вчителів образотворчого мистецтва навчальних закладів району (смт Чкаловське).

900 – Засідання районних методичних об’єднань учителів історії навчальних закладів району.

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


 14.04.2015 року о 9 год. 00 хв. в малому залі Чугуївського районного будинку культури під головуванням голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. відбувся семінар-нарада з сільськими, селищними головами, секретарями сільських, селищних рад, керівниками комунальних підприємств, установ, закладів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

детальніше…


 14.04.2015 року в приміщенні Чугуївського районного будинку культури відбулись звітно-виборні збори Чугуївської районної федерації футболу, в яких взяли участь голова районної федерації футболу Сторожев І.А., заступник голови Харківської обласної федерації футболу Церковний В.Д., голова Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., сільські, селищні голови, керівники КП “Спорт для всіх”, ДЮСШ, тренери та представники футбольних команд.

детальніше…


14.04.2015

900 – Проведення тренінгу-семінару «Програма розширення лідерського підприємницького потенціалу жінок» за участю Агенції змін «Перспектива» (представництво США у Харківській області) (КУ «Чугуївський районний будинок культури»).

1000 – Семінар з роботодавцями за темою «Легалізація робочих місць – соціальний захист ваших працівників» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

1100 – Проведення робочої наради з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області».


 11.04.2015 року на територію Чугуївського району був привезений “благодатний вогонь”, який в урочистій обстановці народний депутат України Шенцев Д.О., голова Чугуївської районної ради Сторожев І.А., голова Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О. вручали сільськім, селищним головам, керівникам підприємств, установ, закладів та всім бажаючим.

детальніше…


10.04.2015

900 – Нарада з заступниками директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

900 – Участь районної команди з волейболу в Спартакіаді з видів спорту на Кубок обласної державної адміністрації.

1200 – Участь у відеоселекторі Харківської обласної державної адміністрації з питання «Про організацію проведення Зовнішнього незалежного оцінювання – 2015 у Харківській області» (зала засідань).


09.04.2015 року голова Чугуївської районної ради СТОРОЖЕВ І.А. взяв участь в загальних зборах уповноважених представників-членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, де були розглянуті наступні питання порядку денного: “Про конституційний процес щодо реформування місцевого самоврядування та децентралізацію влади в Україні”, “Про Закон України “Про засади державної регіональної політики”, “Про Закон України “Про співробітництво територіальних громад”, “Про Закон України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, “Про хід реалізації обласного конкурсу “Разом в майбутнє”, “Про типовий регламент районної ради”.


09.04.2015

1100 – Нарада з активом працівників культури району щодо участі у грантових проектах.

Виїзд комплексної комісії районної ради, райдержадміністрації та служб району до Малинівської селищної ради для надання методичної та практичної допомоги, контролю за здійсненням органів місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади та прийому громадян за місцем проживання (смт Малинівка).


 08.04.2015 року відбулося засідання конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Від Чугуївського району переможцями у 2015 році стали Новопокровська, Малинівська, Кам’яноярузька селищні ради та Чугуївський районний Будинок культури. Чугуївська районна рада вітає переможців конкурсу.


08.04.2015

1000 – Зустріч з населенням багатоквартирних будинків смт Малинівка щодо створення ОСББ (смт Малинівка).

1200 – Нарада з керівниками правоохоронних органів, медичних установ щодо забезпечення правопорядку та медичного супроводу під час проведення православного релігійного свята Світлого Христового Воскресіння, Великодня на території населених пунктів району.

1400 – Виставка-конкурс дитячого малюнку до Великодня «Великоднє сонечко» (у бібліотеках-філіях району).

1400 – «Година спілкування» та практикум з писанкарства для читачів району «Писаночка-красунечка» (Чугуївська центральна районна бібліотека КЗ «ЧРЦБС»).

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

1530 – Засідання районної комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам.


07.04.2015

800 – Виїзна нарада на підприємство «Чкаловське ЖКЕУ-2013».

900 – Семінар з роботодавцями за темою «Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру» (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

1000 – Проведення заходів до Всесвітнього дня здоров’я (Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

1200 – Звітно-адміністративна конференція щодо виконання умов колективного договору по КЗОЗ «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за ІІ півріччя 2014 року (актова зала КЗОЗ «Чугуївської центральної районної лікарні ім. М.І. Кононенка»).

1230 – Вшанування ветерана війни Даниленко М.Г. з нагоди 90-річчя з дня народження (селищний Будинок культури смт Чкаловське).


 06.04.2015 року о 9 год. 00 хв. в залі засідань головою Чугуївської районної державної адміністрації Королюк Є.О., за участю голови Чугуївської районної ради Сторожева І.А. проведено нараду з керівниками районних організацій, підприємств, установ, закладів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(архів)

детальніше…


06.04.2015

1000 – Проведення оперативної наради з питання підведення підсумків виконання бюджету району за І квартал та виконання плану роботи управління за І квартал 2015 року.

1100 – Проведення робочої наради з керівниками КП «Спорт для всіх», КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області».

1400 – Засідання районної ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченими верствам населення.


03.04. 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.04. 2015 року в актовому залі КЗОЗ “Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка” відбулась нарада, на якій про виконання умов колективного договору за 2014 рік звітували: від адміністрації закладу – головний лікар КЗОЗ “Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка” ГРУШКА В.Ю., від профспілкової організації – голова профспілки КЗОЗ “Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка” КРЮКОВА Л.В.

В роботі наради взяв участь заступник голови Чугуївської районної ради БАБІЄЦЬ А.А.


03.04.2015

0900 – Семінар для керівників навчальних закладів району за участю представників Комунального вищого навчального закладу “Харківська академія неперервної освіти”.

1000 – Засідання Громадської ради при райдержадміністрації (зала засідань).

1200 – Участь у відеоселекторі Харківської обласної державної адміністрації з питання “Про проведення в області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” (зала засідань).

– Проведення зональних змагань з футболу серед дворових команд (населені пункти району).

 


02.04.2015

0900 – Проведення семінару з роботодавцями за темою “Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Скористайся шансом розподілити власні кошти та використати підтримку Держави” (Чугуївський міський районний центр зайнятості).

1100 – Нарада з активом працівників культури району щодо складання “Календаря подієвого туризму Чугуївщини”.

1400 – Навчання посадових осіб виконавчого апарату районної ради та їх кадрового резерву.

– Участь у засіданні колегії Харківської обласної державної адміністрації (м. Харків).

– Проведення роботи щодо відкриття “Переможного кінозалу” до 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (Чугуївська центральна районна бібліотека).

– Організація постійно діючих книжкових виставок “Мій дід – переможець” (бібліотеки – філії КЗ “Чугуївська районна централізована бібліотечна система”).

– Проведення зональних змагань з футболу серед дворових команд (населені пункти району).


01.04.2015

0900 – Нарада з автоперевізником з питання транспортного обслуговування населення Чугуївського району.

1000 – Нарада з головними лікарями комунальних закладів охорони здоров′я з питання підготовки пропозицій до проекту Плану реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2015-2017 років.

1400 – “Квітневі усмішки” до Дня гумору–конкурс читання гуморесок (у бібліотеках-філіях району).

1500 – Засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.