Перелік питань IV сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 11лютого 2016 року

ПЕРЕЛІК

питань IV сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 11 лютого 2016 року

1. Про затвердження  порядку  денного ІV позачергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2. Про зміни у складі постійної комісії районної ради.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами) та додатків до нього».

4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Чугуївського району на 2016 рік.

5. Про затвердження Програми правової освіти населення Чугуївського району на 2016-2020 роки.

6. Про внесення доповнень до районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2011-2016 роки», затвердженої рішенням районної ради від 02 липня 2010 року.

7. Про безкоштовне харчування окремих категорій учнів навчальних закладів району у 2016 році.

8. Про виконання районної Програми «Обдарована молодь» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.04.2011 року.

9. Про виконання Програми розвитку туристсько-краєзнавчого руху в Чугуївському районі на період 2012-2015 років, затвердженої рішенням районної ради від 22.06.2012 року.

10. Про виконання Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Чугуївському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01.04.2011 року.

11. Про затвердження Редакційного Статуту Телерадіокомпанії Чугуївщини «Слобожанка» в новій редакції.

12. Про звільнення Комунального закладу охорони здоров′я “Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка” від перерахування 50 % орендної плати до районного бюджету.

13. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, нежитлового приміщення № 14 загальною площею 18,1м², яке розташоване  в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, за адресою: Харківська обл., Чугуївський р-н., смт. Малинівка, провул. Пушкіна, 2а, яке буде надаватися в оренду.

14. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, нежитлового приміщення № 33 загальною площею 10,1м², яке розташоване  в будівлі, за адресою: Харківська обл., Чугуївський р-н., смт. Малинівка, вул. Інтернаціональна, 71, яке буде надаватися в оренду.

15. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, частини вестибюлю № 2 загальною площею 1,0м², яка розташована на першому поверсі будівлі поліклінічного відділення КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», за адресою: м. Чугуїв, вул. Гагаріна, 12, яке буде надаватися в оренду.

16. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, нежитлового приміщення № 415 загальною площею 19,0м², яке розташоване на сьомому поверсі будівлі поліклінічного відділення КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», за адресою: м. Чугуїв, вул. Гагаріна, 12, для продовження терміну дії договору оренди.

17. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс будівель та споруд складу нафтопродуктів № 3), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, зона № 02, Чугуївського району Харківської області загальною площею 0,3669 га.

18. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (будівля цеху з переробки біологічних відходів), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, зона № 2, Чугуївського району Харківської області загальною площею 0,4070 га.

19. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс будівель та споруд зерносховища № 2), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, сектор № 2, Чугуївського району Харківської області загальною площею 0,5910 га.

20. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс будівель та споруд дільниці з переробки продукції тваринництва № 5), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, зона № 02, Чугуївського району Харківської області загальною площею 0,7467 га.

21. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс будівель та споруд допоміжно-обслуговуючої дільниці № 7), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, зона № 02, Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,9943 га.

22. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс будівель та споруд дільниці з переробки продукції рослинництва № 4), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, зона № 2, Чугуївського району Харківської області загальною площею 3,7530 га.

23. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс будівель та споруд ремонтно-будівельної дільниці № 8), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, зона № 02, Чугуївського району Харківської області загальною площею 3,9501 га.

24. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс будівель та споруд племінного заводу № 11), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, зона № 02, Чугуївського району Харківської області загальною площею 13,4880 га.

25. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс будівель та споруд виробничої зони свинокомплексу № 1), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, сектор № 02, Чугуївського району Харківської області загальною площею 25,1593 га.

26. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення несільськогосподарські угіддя  (господарчий двір), що надається в оренду ВСАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» для обслуговування нежитлових будівель (комплекс очисних будівель та споруд дільниці № 9), яка розташована за межами населеного пункту, на території Чкаловської селищної ради, зона № 02, Чугуївського району Харківської області загальною площею 12,2391 га.

27. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на правах оренди гр. Шаровкіну Володимиру Михайловичу для ведення фермерського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Коробочкинської сільської ради на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 37,0311 га.

28. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди гр. Татарському Володимиру Миколайовичу для ведення фермерського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Коробочкинської сільської ради на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 30,0000 га.

29. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди гр. Гончарову Геннадію Сергійовичу для ведення фермерського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Леб’язької сільської ради на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 39,2165 га.

30. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди гр. Золотарьову Олександру Михайловичу для ведення фермерського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Коробочкинської сільської ради на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 24,0000 га.

31. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди гр. Романюку Олександру Павловичу для ведення фермерського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Есхарівської селищної ради на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 66,5633 га.

32. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди гр. Романюку Олександру Павловичу для ведення фермерського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Старопокровської сільської ради на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 58,1497 га.

33. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду із земель приватної власності громадян для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Кам’яноярузької сільської ради на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 35,0068 га.

34. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді СТОВ «Агросвіт» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів Великобабчанської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 44,7000 га.

35. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, сільськогосподарських угідь передбаченої до відведення гр. Сердюку Василю Васильовичу в оренду для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Коробочкинської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 62,6400 га.

36. Про внесення змін до Регламенту Чугуївської районної ради VІI скликання, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2015 року  (ІI сесія VІІ скликання).

Протокол IV сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання  від 11 лютого 2016 року