ПЕРЕЛІК рішень ІХ сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 13 червня 2016 року

ПЕРЕЛІК

рішень ІХ сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 13 червня 2016 року

1. Про затвердження  порядку  денного ІХ позачергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2. Про затвердження  Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ´Я «ЧУГУЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ЧУГУЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в новій редакції.

3. Про припинення юридичної особи «Юрченківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Чугуївської районної ради Харківської області шляхом її ліквідації.

4. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення  приватної власності Бражника Олександра Леонідовича, Бражник Надії Ігорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Юрченківської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 17,4854 га.

5. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення особистого селянського господарства, що розташовані за межами населених пунктів на території Волохово – Ярської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 27,5737 га.

6. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Волохово-Ярської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 974,7154 га.

7. Про хід реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Чугуївського району.

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного ІХ сесії Чугуївської районної ради VII скликання 13 червня 2016 року.

Протокол IX сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання  від 13 червня 2016 року