ПЕРЕЛІК рішень VІIІ сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 26 травня 2016 року

ПЕРЕЛІК

рішень VІIІ сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 26 травня 2016 року

1. Про затвердження  порядку  денного VІІІ чергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього.

3. Про хід виконання Програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Чугуївському районі на період до 2016 року», затвердженої рішенням районної ради від 09.11.2010 року.

4. Про внесення змін до Районної Програми розвитку лікувальних закладів району на 2015-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14.07.2015 року.

5. Про виконання районної Програми «Репродуктивне здоров’я населення в Чугуївському районі до 2015 року», затвердженої рішенням районної ради від 23.04.2008 року.

6. Про внесення змін до  структури виконавчого апарату Чугуївської районної ради, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2013 року (XL сесія VI скликання).

7. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, які підлягають приватизації у 2016-2017 роках та визначення способу їх приватизації, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2015 року (ІІ сесія VIІ скликання).

8. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району автомобіль марки ЗАЗ, моделі 1102, 1993 року випуску,державний реєстраційний номер 21457 ХВ, для продовження терміну дії договору оренди.

9. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району нежитлове приміщення № 4 (площею 17,1 м²) та частина коридорів №№ 1, 2 (площею 1,8 м²) загальною площею 18,9 м², що розташовані в адміністративній будівлі, за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. К. Лібкнехта, 43, яке буде надаватися в оренду.

10. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району нежитлове приміщення № 63 загальною площею 6,0 м², яке розташоване на першому поверсі будівлі поліклінічного відділення КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Гагаріна, 12, для продовження терміну дії договору оренди.

11. Про надання дозволу КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І.Кононенка» на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району автомобіля АЗЛК № 21412 реєстраційний № 992-93ХК (інв.  № 10510065).

12. Про надання дозволу КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І.Кононенка» на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району автомобіля УАЗ-3962 реєстраційний   № 351-53 ХА (інв. № 10510025).

13. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, сільськогосподарського призначення,  сільськогосподарських угідь (рілля), яка надається в оренду гр. Дереці Віталії Іванівні для ведення фермерського господарства на території Коробочкинської сільської ради  (за межами населеного пункту) Чугуївського району Харківської області загальною площею 46,0000 га.

14. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що надані ТОВ «Курганський бройлер» на правах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – обслуговування комплексу будівель та споруд (землі сільськогосподарського призначення – несільськогосподарські угіддя) за межами населених пунктів Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 16,3638 га.

15. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для визначення розміру орендної плати на території Мосьпанівської сільської ради (за межами населеного пункту) Чугуївського району Харківської області загальною площею 1136,4229 га.

16. Про погодження продовження трудових відносин з Давиденком Василем Никифоровичем на посаді директора Старопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

17. Про погодження продовження трудових відносин з Царевською Евеліною Олександрівною на посаді директора Введенського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

18. Про погодження продовження трудових відносин з Михайловим Володимиром Миколайовичем на посаді директора Чкаловського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

19. Про погодження продовження трудових відносин з Киценко Валентиною Іванівною на посаді директора Мосьпанівською навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

20. Про погодження продовження трудових відносин з Солошко Наталією Ігорівною на посаді директора Кочетоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

21. Про погодження продовження трудових відносин з Мілько Іриною Віталіївною на посаді директора Великобабчанського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

22. Про погодження продовження трудових відносин з Скляренко Людмилою Павлівною на посаді директора Зарожненського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

23. Про погодження продовження трудових відносин з Назаренком Василем Павловичем на посаді директора Малинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

24. Про погодження продовження трудових відносин з Бочаровою Оленою Веніамінівною на посаді директора Коробочкинського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

25. Про погодження продовження трудових відносин з Гришановою Тетяною Костянтинівною на посаді директора Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

26.  Про погодження продовження трудових відносин з Михайловим Олексієм Володимировичем на посаді директора Граківського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

27. Про погодження продовження трудових відносин з Середою Антоніною Іванівною на посаді директора Леб’язького навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

28. Про погодження продовження трудових відносин з Фатєєвою Ольгою Олександрівною на посаді директора Новогнилицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

29. Про погодження продовження трудових відносин з Кобилко Оленою Миколаївною на посаді директора Іванівського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

30. Про погодження кандидатури Криворучко Тетяни Вікторівни для призначення на посаду директора Базаліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного VІIІ сесії Чугуївської районної ради VII скликання 26 травня 2016 року.

Протокол VIII сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання  від 26 травня 2016 року