Перелік рішень X сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 30 червня 2016 року

 

ПЕРЕЛІК

рішень X сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 30 червня 2016 року

 1. Про затвердження  порядку  денного Х позачергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2.Про внесення змін до рішення сесії Чугуївської районної ради від 22 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік»  (із змінами) та додатків до нього.

3. Про виконання комплексної Програми технічного переоснащення вуличного освітлення та освітлення об’єктів інфраструктури населених пунктів Чугуївського району на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.01.2013 року.

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Чугуївського району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 10.12.2015 року.

5. Про виконання Програми з виробництва сільськогосподарськими підприємствами картоплі та овочів відкритого та закритого ґрунту з урахуванням потреб населення Чугуївського району до 2015 року, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2011 року.

6. Про виконання Програми стабілізації та розвитку тваринництва в господарствах району на період 2010-2015 років, затвердженої рішенням районної ради від 20.09.2010 року.

7. Про надання попередньої згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району  комплекту засобів індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінювання вартістю 20580,0 грн.

8. Про передачу з балансу Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І.Кононенка» на баланс Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області медичного обладнання на загальну суму 163264,00 грн.

9. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району частина покрівлі даху площею 12,0 м2 та частина приміщення № 2 технічного поверху площею 6,0 м2, що розташовані в будівлі поліклінічного відділення КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Гагаріна, 12, для продовження терміну дії договору оренди.

10. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району частина покрівлі даху площею  28,0 м², що розташована в будівлі поліклінічного відділення КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Гагаріна, 12, для продовження терміну дії договору оренди.

11. Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району в новій редакції.

12. Про затвердження Переліку об’єктів, приміщень та їх частин спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, які надаються та можуть надаватись в оренду у 2016 році в новій редакції.

13. Про затвердження Переліку суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району в новій редакції.

14. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення), за межами населених пунктів Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 47,8209 га.

15. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 180,8791 га.

16. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 24,0000 га.

17. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 29,3000 га.

18. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Кам’яноярузької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 54,6000 га.

19. Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо затвердження лімітів на використання природних ресурсів у межах території та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та надання відповідних дозволів.

20. Про погодження продовження трудових відносин з Морозовою Світланою Володимирівною на посаді директора Комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» за контрактом.

21. Про погодження продовження трудових відносин з Новицькою Тетяною Іванівною на посаді директора Тернівського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

22. Про погодження продовження трудових відносин з Луганською Любов’ю Олександрівною на посаді директора Новопокровського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного X сесії Чугуївської районної ради VII скликання 30 червня 2016 року.

Протокол X сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання  від 30 червня 2016 року