Перелік рішень XI сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 20 липня 2016 року

 

ПЕРЕЛІК

рішень XI сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 20 липня 2016 року

 

1. Про затвердження  порядку  денного ХI позачергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2. Про внесення змін до рішення сесії Чугуївської районної ради від 22 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами) та додатків до нього.

3. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення відзначення свят та проведення заходів у Чугуївському районі на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14.07.2015 року.

4. Про затвердження Програми фінансового забезпечення відзначення свят та проведення заходів у Чугуївському районі на 2017 рік.

5. Про хід виконання районної цільової соціальної Програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 22.06.2012 року.

6. Про внесення доповнень до Програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Чугуївському районі на період до 2016 року», затвердженої рішенням районної ради від 09.11.2010 року.

7. Про звільнення Бєлова С.В. з посади директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Чугуївської районної ради Харківської області».

8. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності Чугуївської районної виборчої комісії на 2016-2017 роки.

9. Про затвердження Статуту Комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Чугуївського району в новій редакції.

10. Про затвердження Статуту редакції інформаційної газети «Вісник Чугуївщини» в новій редакції.

11. Про затвердження Статуту Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І.Кононенка»  в новій редакції.

12. Про затвердження Статуту комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Чугуївської районної ради» в новій редакції.

13. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району енциклопедичних словників «Харківщина» у кількості 5 одиниць на суму 2200,00 грн.

14. Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, затвердженого рішенням районної ради від 09 вересня 2014 року (XLVI сесія VI скликання) із змінами.

15. Про погодження заяви про наміри розділу «Оцінка впливу на навколишнє середовище» проекту «Індивідуальний робочий проект на спорудження розвідувальної похило-спрямованої свердловини № 20 Денисівського ГКР».

16. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана на правах користування землею садівничому товариству «ЕСХАР» для ведення садівництва (землі сільськогосподарського призначення), що розташована за межами населених пунктів на території Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області  загальною площею 22,0300 га».

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного XI сесії Чугуївської районної ради VII скликання 20 липня 2016 року.

Протокол XI сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання  від 20 липня 2016 року