Перелік рішень XII сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 18 серпня 2016 року

 

1.Про затвердження  порядку  денного ХІІ позачергової сесії  районної  ради VІІ скликання

2.Про внесення змін до рішення сесії Чугуївської районної ради від 22 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами) та додатків до нього».

3.Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності Чугуївської районної організації ветеранів України на 2017 рік.

4.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Чугуївського району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 10.12.2015 року.

5.Про затвердження ліквідаційного балансу Юрченківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Чугуївської районної ради Харківської області.

6.Про питання проживання внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та розміщення пунктів обігріву у будівлях (приміщеннях) спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

7.Про хід виконання рішення сесії Чугуївської районної ради від 22.12.2015 року «Про визначення вартості харчування дітей дошкільних навчальних закладів, учнів 1-4-х класів та пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів району у 2016 році».

8.Про затвердження «Програми підтримки розвитку телерадіокомпанії Чугуївщини “Слобожанка” та надання нею інформаційних послуг по висвітленню діяльності Чугуївських районної ради та райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району на 2017 рік».

9.Про затвердження Програми підтримки розвитку інформаційної газети «Вісник Чугуївщини» та надання нею інформаційних послуг по висвітленню діяльності Чугуївських районної ради та райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування на 2017 рік.

10.Про внесення змін до Переліку об’єктів, приміщень та їх частин спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, які надаються та можуть надаватись в оренду у 2016 році в новій редакції, затвердженого рішенням районної ради від 30 червня 2016 року (X сесія VІІ скликання).

11.Про затвердження структури виконавчого апарату Чугуївської районної ради.

12.Про скасування деяких рішень Чугуївської районної ради від 11.02.2016 року    (ІV  сесія  VІІ скликання).

13.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Вергуна Віктора Гавриловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Старогнилицької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 5,1247 га.

14.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Гулай Василя Олексійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Старогнилицької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 5,3334 га.

15.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Рожкова Олексія Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Старогнилицької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 5,1241 га.

16.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходяться у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, що розташовані на території Мосьпанівської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 94,0000 га.

17.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Юрченківської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 22,9168 га.

18.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТОВ «Зооветеринарний центр» для обслуговування будівлі цеху по виробництву преміксів та ветеринарних препаратів по вул. Михайлівська, 1, смт Чкаловське за межами населених пунктів на території Чкаловської селищної ради Чугуївського району загальною площею 0,1530 га.

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного XII сесії Чугуївської районної ради VII скликання 18 серпня 2016 року.

Протокол XII сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання від 18 серпня 2017 року.