Перелік рішень XIV сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 20 жовтня 2016 року

 

ПЕРЕЛІК

рішень XIV сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 20 жовтня 2016 року

1. Про затвердження  порядку  денного ХІV позачергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2. Про зміни у складі постійних комісій районної ради.

3. Про внесення змін до рішення сесії Чугуївської районної ради від 22 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами) та додатків до нього».

4. Про  внесення змін до Положення про цільовий фонд соціально – економічного розвитку Чугуївського району, затвердженого рішенням районної ради від 02.07.2010 року (XLV сесія V скликання).

5. Про погодження кандидатури Сазонова Сергія Григоровича для призначення на посаду директора Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

6. Про внесення змін до Програми інформатизації Чугуївського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради 26.11.2014 року.

7. Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і порядку у Чугуївського районі Харківської області на 2016-2017 роки.

8. Про затвердження Статуту Комунального підприємства – районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Чугуївської районної ради Харківської області в новій редакції.

9. Про затвердження Статуту Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І.Кононенка»  в новій редакції.

10. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧУГУЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР «ОРЛЯТКО» в новій редакції.

11. Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, затвердженого рішенням районної ради від 09.09.2014 року (XLVІ сесія VІ скликання).

12. Про продовження трудових відносин з Коваленко Оксаною Віталіївною на посаді головного редактора інформаційної газети «Вісник Чугуївщини».

13. Про призначення Юріхова Володимира  Васильовича на посаду директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Чугуївської районної ради Харківської області».

14. Про надання дозволу Комунальній установі по забезпеченню діяльністю з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Чугуївського району на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району радіотелефону (інв. № 10490001).

15. Про надання згоди на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району нежитлового приміщення № 17 загальною площею 9,1 м², яке  розташоване в будівлі Комунального підприємства «Чугуївське міжміське бюро технічної інвентаризації», за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Харківська, 120.

16. Про внесення змін до Переліку об’єктів, приміщень та їх частин спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, які надаються та можуть надаватись в оренду у 2016 році в новій редакції, затвердженого рішенням районної ради від 30 червня 2016 року (X сесія VІІ скликання).

17. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, які підлягають приватизації у 2016-2017 роках та визначення способу їх приватизації, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2015 року (ІІ сесія VIІ скликання).

18.  Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району нежитлового приміщення № 41 загальною площею 9,4 м², яке розташоване за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Харківська, 120, яке буде надаватися в оренду.

19. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району частини коридору № 452 загальною площею 2,0 м², яка розташована на сьомому поверсі будівлі поліклінічного відділення КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Гагаріна, 12 для продовження терміну дії договору оренди.

20. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району нежитлового приміщення № 25 загальною площею 15,6м²  та частини коридорів, вестибюлів, сходів, загальною площею 9,48м²,  які розташовані в адміністративній будівлі за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Червономанєжна, 32/1, яке буде надаватись в оренду.

21. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району з балансу відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації на баланс Комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система».

22. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, які надаються на умовах оренди Агрофірмі «Базаліївський колос» ТОВ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Базаліївської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 130,1344 га.

23. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського листа Управління Держгеокадастру у Чугуївському району Харківської області від 11.10.2016 року) за межами населених пунктів Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 5,1118 га.

24. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що надані на правах власності громадянам для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського листа Управління Держгеокадастру у Чугуївському району Харківської області від 11.10.2016 року) за межами населених пунктів Кочетоцької селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 8,0000 га.

25. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, приватної власності гр. Жолтікової Антоніни Семенівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Зарожненської сільської ради за межами населених пунктів Чугуївського району Харківської області загальною площею 17,1783 га.

26. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, приватної власності гр. Стрілець Олександра Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Зарожненської сільської ради за межами населених пунктів Чугуївського району Харківської області загальною площею 7,8276 га.

27. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, що надається на правах оренди ТДВ АГРОФІРМІ «ГРАКОВЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – обслуговування комплексу будівель та споруд, що розташована за межами населених пунктів на території Граківської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 3,4432 га.

28. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані ТОВ «Агросервіс ЛТД» на правах оренди для обслуговування будівель та споруд МТФ та телятника за межами населених пунктів Волохово-Ярської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 15,6537 га.

29. Про звернення Чугуївської районної ради до Харківської обласної ради щодо збереження полезахисних лісосмуг.  

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного XIV сесії Чугуївської районної ради VII скликання 20 жовтня 2016 року.

Протокол XIV сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання  від 20 жовтня 2016 року