Перелік рішень XIX сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 14 лютого 2017 року

 

 

ПЕРЕЛІК

рішень XIX сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 14 лютого 2017 року

 

1.Про затвердження  порядку  денного ХІХ позачергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2.Про внесення змін до рішення сесії Чугуївської районної ради від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами) та додатків до нього.

3.Про виконання районної Програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Чугуївському районі на період до 2016 року», затвердженої рішенням районної ради від 09 листопада 2010 року.

4.Про  виконання   районної Програми «Cоціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2011-2016 роки», затвердженої рішенням районної ради від 02 липня 2010 року.

5.Про організацію харчування дітей в навчальних закладах району у 2017 році.

6.Про виконання  Програми розвитку інформаційної газети «Вісник Чугуївщини» на 2016 рік та надання нею інформаційних послуг по висвітленню діяльності Чугуївських районної ради та райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 10 грудня 2015 року.

7.Про надання згоди на передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району до комунальної власності територіальної громади села Волохів Яр будівлі літ. Ж (колишня котельня) загальною площею 147,4 м², яка розташована на території  Волохово-Ярського навчально – виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: с. Волохів Яр, вул. Миру, 3.

8.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що надані у власність громадянам: Свистуну Сергію Андрійовичу, Тарасовій Любові Костянтинівні, Тарановій Вірі Петрівні, Бистрицькому Олександру Васильовичу, Семерик Віктору Яковичу, Бражнику Володимиру Івановичу, Кульчицькій Валентині Тимофіївні, Бражнику Ігорю Володимировичу, Воржеїнову Михайлу Миколайовичу, Гусак Любові Іванівні, Заярнюк Ользі Прокопівні, Карпусь Ніні Прокопівні, Климовій Ользі Михайлівні, Овчаренко Вірі Семенівні, Овчаренку Миколі Павловичу, Мариненку Анатолію Івановичу, Куприяновій Зінаїді Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Кочетоцької селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 33,8127 га.

9.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угіддя, яка знаходиться  у постійному користуванні садівничого товариства «ОРГТЕХСТРОЙ» для ведення садівництва, що розташована за межами населених пунктів на території Кам’яноярузької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 8,9000 га.

10.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, яка знаходиться  у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Мосьпанівської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 12,2806 га.

11.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, яка знаходиться  у приватній власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані на території Мосьпанівської сільської ради за межами населених пунктів Чугуївського району Харківської області загальною площею 49,7223 га.

12.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Мосьпанівської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 9,3142 га.

13.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Балацко Тетяни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Мосьпанівської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 5,8663 га.

14.Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, які знаходяться  у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Старогнилицької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 10,9019 га.

15.Про внесення змін до рішення  Чугуївської районної ради від 02 липня 2010 року «Про створення цільового фонду соціально – економічного розвитку Чугуївського району» (із змінами) та додатку до нього.

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного XIX сесії Чугуївської районної ради VII скликання 14 лютого 2017 року.

Протокол XIX сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання від 14 лютого 2017 року.