Перелік рішень XV сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 22 листопада 2016 року

 

ПЕРЕЛІК

рішень XV сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 22 листопада 2016 року

1. Про затвердження  порядку  денного ХV чергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2. Про зміни у складі постійної комісії районної ради.

3. Про внесення змін до рішення сесії Чугуївської районної ради від 22 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами) та додатків до нього».

4. Про затвердження Програми «План дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Чугуївському районі на період 2017-2021 років».

5. Про затвердження районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2017-2021 роки».

6. Про виконання Програми підтримки розвитку фермерських господарств в Чугуївському районі на період 2012-2015 років, затвердженої рішенням районної ради від 25.05.2012 року.

7. Про затвердження Програми територіальної оборони Чугуївського району Харківської області на 2016-2017 роки.

8. Про затвердження Програми проведення заходів допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді, призову громадян району на військову службу, ведення військово-облікової роботи, мобілізаційної підготовки та мобілізації людських та транспортних ресурсів у 2017 році.

9. Про внесення змін до Програми проведення заходів допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді, призову громадян району на строкову військову службу, мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 10.12.2015 року.

10. Про хід виконання Програми раціонального поводження з твердими побутовими відходами на території Чугуївського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.02.2015 року.

11. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Чугуївського району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 10.12.2015 року.

12. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей в Чугуївському районі на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21.04.2016 року.

13. Про внесення змін до Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей, молоді та жінок на 2012-2016 роки», затвердженої рішенням районної ради від 28.10.2011 року.

14. Про затвердження списку присяжних.

15. Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.

16. Про внесення змін до плану роботи Чугуївської районної ради на 2016 рік, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2015 року (ІІ сесія VІІ скликання).

17. Про затвердження  Програми забезпечення утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району та ефективного його використання у 2017 році.

18. Про затвердження Статуту Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області» в новій редакції.

19. Про затвердження Статуту  Комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» в новій редакції.

20. Про затвердження Статуту Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І.Кононенка»  в новій редакції.

21. Про питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району.

22. Про затвердження граничної чисельності працівників комунальних підприємств, установ, закладів на 2017 рік.

23. Про звільнення Чугуївської районної організації ветеранів України від орендної плати за приміщення та плати за користування комунальними послугами.

24. Про звільнення Комунальної установи «Чугуївський районний Будинок культури» від перерахування 50 % орендної плати  ФО-П Овчаренко Р.Ф. до районного бюджету.

25. Про звільнення Комунального закладу охорони здоров′я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» від перерахування 50 % орендної плати до районного бюджету.

26. Про передачу загальноосвітніх навчальних закладів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району до комунальної власності Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади.

27. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району до комунальної власності Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади.

28. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району частини вестибюлю № 2, загальною площею 2,0 м², яка розташована на першому поверсі будівлі поліклінічного відділення КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Гагаріна, 12 для продовження терміну дії договору оренди.

29. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), що надається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробнича фірма «ІНТЕРФАКТ ЛТД» для розробки Чугуївського родовища суглинків  за межами населених пунктів на території Кочетоцької селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 3,0000 га.

30. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана на правах оренди ТДВ АГРОФІРМІ «ГРАКОВЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована  за межами населених пунктів на території Граківської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 0,1127 га.

31. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, які знаходяться у приватній власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані на території Іванівської  сільської ради за межами населених пунктів Чугуївського району Харківської області загальною площею 1650,0681 га.

32. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності громадян для ведення особистого селянського господарства, що розташовані  за межами населених пунктів на території Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 14,0000 га.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності громадян для ведення особистого селянського господарства, що розташовані  за межами населених пунктів на території Кам’яноярузької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 5,0485 га.

34. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що надані в оренду СФГ «Дружба» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населених пунктів на території Старогнилицької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 73,0870 га.

35. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди Публічному акціонерному товариству «Харківський підшипниковий завод» – землі під звалищем промислових відходів та автодорогою до звалища, що розташовані  за межами населених пунктів на території Кам’яноярузької сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 14,9023 га.

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного XV сесії Чугуївської районної ради VII скликання 22 листопада 2016 року.

Протокол XV сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання  від 22 листопада 2016 року