Перелік рішень XVIII сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 17 січня 2017 року

 

 

ПЕРЕЛІК

рішень XVIII сесії Чугуївської районної ради VІI скликання від 17 січня 2017 року

 

 

1. Про затвердження  порядку  денного ХVІІІ чергової сесії  районної  ради VІІ скликання.

2. Про заслуховування звіту про виконання Плану роботи Чугуївської районної ради на 2016 рік .

3. Про внесення змін до Регламенту Чугуївської районної ради VIІ скликання, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2015 року (ІI сесія VІІ скликання).

4. Про внесення змін до рішення сесії Чугуївської районної ради від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами) та додатків до нього.

5. Про виконання районної Програми «Соціальна підтримка розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки», затвердженої рішенням районної ради  від 28.10.2011 року.

6. Про виконання Програми проведення заходів допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді та призову громадян району на військову службу на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2014 року.

7. Про виконання комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень у Чугуївському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.04.2011 року.

8. Про затвердження на 2017 рік розміру допомоги на поховання.

9. Про внесення змін до Програми підтримки статутної діяльності Чугуївської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 16.09.2016 року.

10. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району комплекту засобів індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінення  при загальних рентгенівських дослідженнях,  первісною вартістю 20580,0 грн.

11. Про затвердження Переліку суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району в новій редакції.

12. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району затвердженого рішенням районної ради від 23.12.2016 року (XVІІ сесія VII скликання).

13. Про внесення змін до Переліку об’єктів, приміщень та їх частин спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, які надаються та можуть надаватися в оренду у 2017 році, затвердженого рішенням районної ради від 23.12.2016 року (XVІІ сесія VII скликання).

14. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних  громад сіл, селищ Чугуївського району, які підлягають приватизації у 2017-2018  роках та визначення способу їх приватизації, затвердженого рішенням районної ради  від 13.12.2016 року (XVІ сесія VІІ скликання).

15. Про виконання Програми розвитку земельних відносин, ефективного, раціонального використання та охорони земель на території Чугуївського району Харківської області у 2011-2015 роках, затвердженої рішенням районної ради від 01.04.2011 року.

16. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, які знаходяться у приватній власності громадян для ведення особистого селянського господарства, що розташовані  на території Кам’яноярузької  сільської  та Есхарівської селищної ради за межами населених пунктів Чугуївського району Харківської області загальною площею 55,1609 га.

17. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населених пунктів на території Кочетоцької селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 9,0330 га.

18. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення приватної власності громадян Брек Катерини Ігорівни, Павлова Кирила Дмитровича, Рибалко Костянтина Валерійовича, Рибалко Валерія Костянтиновича, Рибалко Алли Миколаївни, Старка Ігоря Миколайовича для ведення особистого селянського господарства, що розташовані  за межами населених пунктів на території Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 12,0000 га.

19. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь що надана в оренду гр. Фініці Сергію Михайловичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Кочетоцької селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 9,0147 га.

20. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Зачепило Олени Миколаївни для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,0000 га.

21. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Зачепило Галини Іванівни для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,0000 га.

22. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Довгоп’ят Олени Вікторівни для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,0000 га.

23. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Скоробагатько Вікторії Володимирівни для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,0000 га.

24. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Скоробагатька Юрія Михайловича для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,0000 га.

25. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Стребкової Юлії Дмитрівни для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,0000 га.

26. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Скоробагатька Михайла Петровича для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,0000 га.

27. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарські  угіддя – рілля,  що надана в приватну власність гр. Зачепило Віктору Григоровичу для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 2,0000 га.

28. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана на правах користування землею в садівницькому товаристві «ВАСИЛЕК» для ведення садівництва, що розташована за межами населених пунктів на території Есхарівської селищної ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 9,6000 га.

29. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані на території Великобабчанської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 810,1409 га.

30. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надана в оренду ФО-П Крюковій Ользі Олексіївні для будівництва та обслуговування пункту технічного обслуговування з магазином супутніх товарів, що розташована за межами населеного пункту на території Коробочкинської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 0,0844 га.

Узагальнений підсумок підрахунку голосів під час поіменного голосування питань порядку денного XVIII сесії Чугуївської районної ради VII скликання 17 січня 2017 року.

Протокол XVIII сесії Чугуївської районної ради Харківської області VII скликання  від 17 cічня 2017 року