Про створення комісії з приймання-передачі будівлі котельні з устаткуванням, яка розташована на території Малинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт Малинівка, вул. Дзержинського, 120 з комунальної власності територіальної громади селища Малинівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від ” 17 ” березня 2014 року                                                                                                                         № 11

 

Про створення комісії з приймання-передачі будівлі

котельні з устаткуванням, яка розташована на території

Малинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Чугуівської районної ради Харківської області за адресою:

Харківська область, Чугуївський район, смт Малинівка,

вул. Дзержинського, 120 з комунальної власності

територіальної громади селища Малинівка у спільну

власність територіальних громад сіл, селищ

Чугуївського району

 

Відповідно до рішення Чугуївської районної ради від 11 березня 2014 року “Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району з комунальної власності територіальної громади селища Малинівка будівлі котельні з устаткуванням, яка розташована на території Малинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт Малинівка, вул. Дзержинського, 120″ (ХLІІ сесія VI скликання), рішення Малинівської селищної ради від 11 лютого 2014 року “Про передачу з комунальної власності територіальної громади селища Малинівка до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району будівлі котельні з устаткуванням, яка розташована на території Малинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт Малинівка, вул. Дзержинського, 120″, відповідно до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, керуючись ст.ст. 55, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

1. Створити комісію з приймання-передачі будівлі котельні з устаткуванням, яка розташована на території Малинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт Малинівка, вул. Дзержинського, 120 з комунальної власності територіальної громади селища Малинівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району у кількості 7 чоловік та затвердити її склад (додається).

 

2. Голові комісії провести в строк до 01 квітня 2014 року приймання-передачу будівлі котельні з устаткуванням, яка розташована на території Малинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт Малинівка, вул. Дзержинського, 120 та оформити акт приймання-передачі відповідно до чинного законодавства України.

 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова

районної ради                                                                           І. СТОРОЖЕВ