Рішення Волохово-Ярської сільської ради від 20 лютого 2017 року “Про організацію роботи щодо надання послуг з вивезення побутових відходів на території с. Волохів Яр”

ВОЛОХОВО-ЯРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХIII сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 лютого 2017 року

 

Про організацію роботи щодо надання послуг

з вивезення побутових відходів на території с. Волохів Яр

 

З метою удосконалення системи поводження з відходами в селі Волохів Яр за територіальним принципом, які зможуть найкраще забезпечувати надання послуг та розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку цих послуг, відповідно до ст. 7, 27 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст. 21 Закону України “Про відходи”, Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04. 2005 № 60, постанови Кабінету Міністрів України від 21.07. 2005 № 631 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11. 2011  № 1173, постанови Кабінету Міністрів України від 10.12. 2008 № 1070 “Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів″, відповідно до  ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок конкурсного відбору підприємств з надання послуг з вивезення побутових відходів на території села Волохів Яр (додається).

2. Делегувати повноваження з організації проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території села Волохів Яр виконавчому комітету Волохово-Ярської сільської ради.

3. Виконавчому комітету Волохово- Ярської сільської ради:

3.1. Створити конкурсну комісію по організації та проведенню відбору підприємств  з надання послуг з вивезення побутових відходів на території села Волохів Яр, затвердити її склад та  положення про  роботу комісії.

3.2. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території села Волохів Яр.

3.3. Забезпечити проведення конкурсу відповідно до Положення про порядок конкурсного відбору підприємств з надання послуг з вивезення побутових відходів на території села Волохів Яр.

3.4. Оприлюднити дане рішення в інформаційно-громадській газеті “Вісник Чугуївщини” в терміни відповідно до вимог  чинного законодавства.

4. Рішення набирає чинності з моменту його опублікування.

5. Контроль за  виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань планування,бюджету,освіти,справ молоді, охорони здоров′я та соціального забезпечення, комунальної власності територіальної громади села Волохів Яр (Мариненко О.Д.).

 

 

 

Сільський голова                                                                  Д. ДЕЙКУН