Про скликання чергової LІІ сесії районної ради VІ скликання.

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від «13»  січня  2015 року                                                                                                                                   № 2

 

Про скликання чергової  LІІ сесії

районної  ради  VІ скликання

 

 

Відповідно до ст. ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради:

 

1. Скликати чергову LІІ сесію районної ради VІ скликання, пленарне засідання якої провести 20 січня о 1300 годині  в залі засідань районної ради, засідання постійних комісій провести:

-   (20.01.2015 року о 1200) постійна комісія з питань бюджету;

- (20.01.2015 року о 1230)  постійна комісія з питань соціально – економічного розвитку, комунальної власності, будівництва та житлово – комунального господарства;

- (20.01.2015 року о 1230) постійна комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, роботи з військовослужбовцями;

- (20.01.2015 року о 1230) постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту і охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, реєстрацію депутатів розпочати о 1330 годині.

- (20.01.2015 року о 1230) постійна комісія з питань АПК, земельних відносин, використання природних ресурсів, охорони навколишнього середовища

2. Винести на розгляд такі питання:

 

2.1. Про звіти постійних комісій районної ради про роботу за 2014 рік.

Доповідають: Голови постійних комісій.

2.2. Про надання згоди КЗОЗ «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області на використання приміщень № 16-22, загальною площею 64,1м2, що розміщені в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини,  за адресою: Чугуївський район, с. Кам’яна Яруга, вул. Польова, 1а, для проживання медичних працівників.

Доповідає: Чернявський К.О. – завідувач сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

2.3. Про районний бюджет на 2015 рік.

Доповідає: Крюкова Т.В. –  заступник начальника управління – начальник відділу доходів фінансового управління райдержадміністрації.

2.4. Про хід виконання Програми правової освіти населення Чугуївського району на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від  12.11.2013 року.

Доповідає: Юношев Д.А. – головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації.

2.5. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення, що надана в користування на умовах оренди ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування під’їзної залізниці, розташованої за межами смт Есхар на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 1,2824 га.

Доповідає: Рютін М.В. – начальник управління держземагенства у Чугуївському районі Харківської області.

2.6. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення, що надана в користування на умовах оренди ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування майнового комплексу (службових споруд греблі), розташованої за межами смт Есхар на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 0,3113 га.

Доповідає: Рютін М.В. – начальник управління держземагенства у Чугуївському районі Харківської області.

2.7. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення, що надана в користування на умовах оренди ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування  будівель котельної, розташованої за межами смт Есхар на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 0,8286 га.

Доповідає: Рютін М.В. – начальник управління держземагенства у Чугуївському районі Харківської області.

2.8. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення, що надана в користування на умовах оренди ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування берегової насосної станції, розташованої за межами смт Есхар на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 1,3053 га.

Доповідає: Рютін М.В. – начальник управління держземагенства у Чугуївському районі Харківської області.

2.9. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення, що надана в користування на умовах оренди ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування золовідвалу, розташованої за межами смт Есхар на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 16,9190 га.

Доповідає: Рютін М.В. – начальник управління держземагенства у Чугуївському районі Харківської області.

2.10. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення, що надана в користування на умовах оренди ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель та під’їзної залізниці, розташованої за межами смт Есхар на території Чугуївського району Харківської області загальною площею 21,8606 га.

Доповідає: Рютін М.В. – начальник управління держземагенства у Чугуївському районі Харківської області.

2.11. Про визначення вартості харчування дітей дошкільних навчальних закладів, учнів 1-4 класів та пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів району у 2015 році.

Доповідає: Ляхович-Звєрєва Є.О. – начальник відділу освіти  райдержадміністрації.

2.12 Різне.

3. Затвердити порядки денні засідань постійних комісій районної ради (додається).

4. Виконавчому апарату районної ради про скликання сесії надати оголошення через засоби масової інформації та довести до відома депутатів районної ради.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                             І. Сторожев