Про питання проживання внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та розміщення пунктів обігріву у будівлях (приміщеннях) спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІ сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 серпня 2016 року

 

Про питання проживання внутрішньо

переміщених осіб з Донецької, Луганської

областей та розміщення пунктів обігріву

у будівлях (приміщеннях) спільної власності

територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району

 

 

З метою належного контролю за використанням комунального майна, на підставі Положення про порядок здійснення майнових операцій з об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, затвердженого рішенням районної ради від 15.07.2014, відповідно до статті 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Комунальні підприємства, установи, заклади та орендарі майна  спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району мають право надавати приміщення, які перебувають у них на балансі та в оренді, для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (за умови оплати особою вартості комунальних послуг) протягом шести місяців з моменту взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та розміщувати  пункти обігріву (пункти роздачі гарячої їжі) за поданням органу виконавчої влади та за погодженням з сектором з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату Чугуївської районної ради.

2. Приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, визначаються наказом керівника підприємства, установи, закладу та надаються для вказаних потреб на безоплатній основі.

Забороняється розміщення внутрішньо переміщених осіб у приміщеннях комунальних підприємств, установ, закладів та орендарів майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, які не є житловими. Приміщення комунальних підприємств, установ, закладів та орендарів майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району використовувати виключно за цільовим призначенням.

3. Рішення районної ради від 11.11.2014 року «Про питання проживання переселенців з Донецької, Луганської областей та розміщення пунктів обігріву у будівлях (приміщеннях) спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району» вважати таким, що втратило чинність.

4. Сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату Чугуївської районної ради розглянути можливість перебування (проживання) внутрішньо переміщених осіб в адміністративній будівлі за адресою: м. Чугуїв, вул. Харківська, 253.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку, комунальної власності, будівництва та житлово – комунального господарства (Чернявський К.О.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                     А. Бабієць