Про хід виконання рішення сесії Чугуївської районної ради від 22.12.2015 року «Про визначення вартості харчування дітей дошкільних навчальних закладів, учнів 1-4-х класів та пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів району у 2016 році».

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІ сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 серпня 2016 року

 

Про хід виконання рішення сесії

Чугуївської районної ради від 22.12.2015 року

«Про визначення вартості харчування дітей

дошкільних навчальних закладів, учнів 1-4-х класів

та пільгового контингенту загальноосвітніх

навчальних закладів району у 2016 році».

 

 

Заслухавши інформацію Чугуївської районної державної адміністрації про хід виконання рішення сесії Чугуївської районної ради від 22.12.2015 року «Про визначення вартості харчування дітей дошкільних навчальних закладів, учнів 1-4 класів та пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів району у 2016 році», керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі соціального захисту дітей, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити забезпечення безкоштовного харчування окремих категорій учнів з 01.09.2016 року, визначених в п.1 рішення Чугуївської районної ради   від 11 лютого 2016 року, за умови надходження в повному обсязі бюджетних асигнувань, виділених відділу освіти районної державної адміністрації з районного, сільських та селищних бюджетів у 2016 році.

2. Витрати на безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у II півріччі 2016 року здійснювати за рахунок субвенції районного бюджету та бюджетів сільських та селищних рад.

3. Рекомендувати сільським, селищним радам здійснювати співфінансування витрат на харчування категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, визначених у п. 1 рішення районної ради від 11 лютого 2016 року.

4. У разі відсутності бюджетних асигнувань, виділених відділу освіти районної державної адміністрації з районного бюджету та бюджетів сільських та селищних рад, не здійснювати безкоштовне харчування окремих категорій учнів з 01.09.2016 року, визначених в п.1. рішення районної ради від 11 лютого 2016 в тих навчальних закладах, яким не надали субвенцію.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету (Мерсон Ю.Л.) та з гуманітарних питань, соціального захисту і охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (Лихачова М.Б.).

 

 

Голова районної ради                                                                  А. Бабієць