Про затвердження Програми забезпечення утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району та ефективного його використання у 2017 році

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХV сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від “22 ” листопада 2016 року

 

Про затвердження  Програми забезпечення

утримання майна спільної власності

територіальних громад сіл, селищ

Чугуївського району та ефективного

його використання у 2017 році

 

 

З метою ефективного використання коштів районного бюджету, що спрямовуються на утримання в належному стані та для обслуговування майна спільної власності територіальних громад Чугуївського району, а також на забезпечення їх діяльності у 2017році, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чугуївська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму забезпечення утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району та ефективного його використання у 2017 році (додається).

2. Рекомендувати Чугуївській районній державній адміністрації під час формування районного бюджету на 2017 рік  передбачити кошти на виконання Програми, виходячи з можливостей бюджету .

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету (Мерсон Ю.Л.) та з питань соціально – економічного розвитку, комунальної власності, будівництва та житлово – комунального господарства (Сторожев І.А.).

 

 

Голова районної ради                                                                  А.Бабієць