Про затвердження порядку денного ХХ чергової сесії районної ради VІІ скликання

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від “07 ” березня 2017 року

 

Про затвердження  порядку  денного

ХХ чергової сесії  районної  ради VІІ скликання

 

Районна рада

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити для розгляду на ХХ черговій сесії районної ради VІІ скликання такий порядок денний:

 

1. Про інформацію керівника Чугуївської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності на території Чугуївського району за 2016 рік.

Доповідає: Колодинський Д.В. – керівник Чугуївської місцевої прокуратури.

2. Про інформацію щодо діяльності Чугуївського відділу поліції Головного управління Національного управління поліції в Харківській області у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку.

Доповідає: Парфьонов О.В. – начальник Чугуївського відділу поліції Головного управління Національного управління поліції в Харківській області.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

Доповідає: Бурейко Т.М. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

4. Про внесення змін до рішення сесії Чугуївської районної ради від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами) та додатків до нього.

Доповідає: Бурейко Т.М. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

5. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Чугуївського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.09.2016 року.

Доповідає: Лисянський О.С. – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

6. Про хід виконання Програми  щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Чугуївському районі на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2016 року.

Доповідає: Ушатюк Т.В. – головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації, відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції у Чугуївській районній державній адміністрації.

7. Про внесення змін до плану роботи Чугуївської районної ради на 2017 рік, затвердженого рішенням районної ради від 13.12.2016 року (XVІ сесія VІІ скликання).

Доповідає: Шалімов О.А. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

8. Про продовження трудових відносин з Кравченко Геннадієм Олександровичем на посаді директора Комунального підприємства – районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Чугуївської районної ради Харківської області

Доповідає: Шалімов О.А. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

9. Про погодження продовження трудових відносин з Ламінською Наталією  Олександрівною на посаді директора районного Будинку дитячої творчості Чугуївської районної ради Харківської області за контрактом.

Доповідає: Бєлєвцова Т.В. – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

10. Про звіт директора комунального підприємства «Архітектурне бюро Чугуївського району» про роботу підприємства за  2016 рік.

Доповідає: Штанько І.М. – директор комунального підприємства «Архітектурне бюро Чугуївського району».

11. Про звіт директора комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» про роботу закладу за 2016 рік.

Доповідає: Морозова С.В. – директор комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система».

12. Про звіт начальника комунального підприємства «Чугуївське міжміське бюро технічної інвентаризації» про роботу підприємства за 2016 рік.

Доповідає: Гармаш О.Г. – начальник комунального підприємства «Чугуївське міжміське бюро технічної інвентаризації».

13. Про звіт директора Чугуївського районного Будинку дитячої творчості Чугуївської районної ради Харківської області про роботу закладу за 2016 рік.

Доповідає:  Ламінська Н.О. – директор Чугуївського районного Будинку юнацької творчості Чугуївської районної ради Харківської області.

14. Про звіт головного редактора інформаційної газети «Вісник Чугуївщини» про роботу газети за 2016 рік.

Доповідає: Коваленко О.В. – головний редактор  інформаційної газети «Вісник Чугуївщини».

15. Про звіт директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Чугуївської районної ради Харківської області» про роботу закладу за  2016 рік.

Доповідає: Юріхов В.В. – директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Чугуївської районної ради Харківської області».

16. Про звіт директора комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Чугуївського району Харківської області про роботу установи за 2016 рік.

Доповідає: Вознюк І.А. – директор комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Чугуївського району Харківської області.

17. Про звіт директора комунального підприємства «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» Чугуївської районної ради Харківської області про роботу підприємства за 2016 рік.

Доповідає: Василенко В.А. – директор комунального підприємства «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» Чугуївської районної ради Харківської області.

18. Про звіт директора комунальної установи «Чугуївський районний Будинок культури» про роботу установи за  2016 рік.

Доповідає: Сенченко Т.І. – директор комунальної установи «Чугуївський районний Будинок культури».

19. Про звіт директора Телерадіокомпанії Чугуївщини «Слобожанка» про роботу Телерадіокомпанії за 2016 рік.

Доповідає: Шумейко С.Б. – директор Телерадіокомпанії Чугуївщини «Слобожанка».

20. Про звіт директора комунального підприємства районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Чугуївської районної ради Харківської області про роботу підприємства за 2016 рік.

Доповідає: Кравченко Г.О. – директор комунального підприємства районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Чугуївської районної ради Харківської області.

21. Про звіт директора Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості Чугуївської районної ради Харківської області про роботу Центру за 2016 рік.

Доповідає: Чехачова Л.М. – директор Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості Чугуївської районної ради Харківської області.

22. Про звіт директора Чугуївського районного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чугуївської районної ради Харківської області про роботу  Центру за 2016 рік.

Доповідає:  Артеменко І.П. – директор Чугуївського районного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чугуївської районної ради Харківської області.

23. Про звіт головного лікаря КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» про роботу по профілактиці захворювань та  надання медичних послуг мешканцям району за 2016 рік  та заходи щодо її покращення.

Доповідає: Грушка В.Ю. – головний лікар КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка».

24. Про затвердження Статуту Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І.Кононенка» в новій редакції.

Доповідає: Грушка В.Ю. – головний лікар КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка».

25. Про звіт головного лікаря КЗОЗ «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області про роботу по профілактиці захворювань та  надання медичних послуг мешканцям району за 2016 рік  та заходи щодо її покращення.

Доповідає:  Черевань Т.В. – головний лікар КЗОЗ «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області.

26. Про припинення юридичної особи Комунальний заклад охорони здоров′я «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області шляхом реорганізації (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство.

Доповідає:  Черевань Т.В. – головний лікар КЗОЗ «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської районної ради Харківської області.

27. Про   виведення    з    комунального   закладу «Чугуївська         районна централізована бібліотечна     система»       бібліотек  -  філій, які   розташовані   на   території  Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Кулешова Т.В. – начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

28. Про затвердження Статуту  Комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» в новій редакції.

Доповідає: Кулешова Т.В. – начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

29. Про   передачу   зі спільної власності територіальних громад сіл,    селищ Чугуївського району бібліотек, основних засобів, малоцінних  необоротних матеріальних активів, малоцінного  інвентарю  та матеріалів  бібліотек, які    розташовані    на   території Чкаловської   селищної об’єднаної   територіальної громади до комунальної власності Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Семерик І.М. – завідувач сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

30. Про надання дозволу ФО–П Сторожевій А.В. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна – нежитлового приміщення № 41, загальною площею 9,4 м², що розташоване в будівлі за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Харківська,  120.

Доповідає: Семерик І.М. – завідувач сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

31. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району нежитлового приміщення № 5 загальною площею 9,0 м² , яке розташоване в будівлі за адресою:  Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Харківська, 120 для продовження терміну дії договору оренди.

Доповідає: Семерик І.М. – завідувач сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

32. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району нежитлового приміщення № 7 загальною площею 16,6 м², яке розташоване в будівлі за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Харківська, 120 для продовження терміну дії договору оренди.

Доповідає: Семерик І.М. – завідувач сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

33. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району до комунальної власності територіальної громади села Волохів Яр будівлі літ. Ж (колишня котельня) загальною площею 147,4м², яка розташована на території  Волохово-Ярського навчально – виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: с. Волохів Яр, вул. Миру, 3.

Доповідає: Семерик І.М. – завідувач сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

34. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, які підлягають приватизації у 2017-2018 роках та визначення способу їх приватизації, затвердженого рішенням районної ради від 13.12.2016 року (XVІ сесія VІІ скликання).

Доповідає: Семерик І.М. – завідувач сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

35. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району затвердженого рішенням районної ради від 23.12.2016 року (XVІІ сесія VII скликання).

Доповідає: Семерик І.М. – завідувач сектору з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

36. Про погодження заяви про наміри щодо проекту «Об’єкти облаштування  Денисівського газоконденсатного родовища, будівництво шлейфа та інгібіторопровода від свердловини № 20».

Доповідає: Худякова Н.О. – начальник юридичного віддіду ТОВ «Енергія 95».

37. Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Граківської сільської ради Чугуївського району Харківської області загальною площею 20,0885 га.

Доповідає: Семер’янов О.М. – заступник начальника Управління Держгеокадастру у Чугуївському районі Харківської області.

38. Про розгляд депутатських запитів.

39. Різне.

 

 

 

Голова районної ради                                                                А.Бабієць