Про звернення Чугуївської районної ради до робочої групи з питань впровадження в області медичної реформи та формування госпітальних округів Харківської області

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІII сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від “27 ” квітня 2017 року

 

Про звернення Чугуївської районної ради

до робочої групи з питань впровадження

в області медичної реформи та формування

госпітальних округів Харківської області

 

 

Враховуючи проведення у Державі медичної реформи, з метою недопущення погіршення стану медичного обслуговування населення, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутись до робочої групи з питань впровадження в області медичної реформи та формування госпітальних округів Харківської області щодо розгляду питання про створення госпітального округу на базі Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» з центром в м. Чугуєві.

2. Схвалити текст звернення до робочої групи з питань впровадження в області медичної реформи та формування госпітальних округів Харківської області щодо розгляду питання про створення госпітального округу на базі Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» з центром в м. Чугуєві.

3.Доручити голові районної ради:

3.1  підписати звернення  до робочої групи з питань впровадження в області медичної реформи та формування госпітальних округів Харківської області щодо розгляду питання про створення госпітального округу на базі Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» з центром в м. Чугуєві.

3.2 проінформувати про дане звернення депутатів Харківської обласної ради обраних по виборчим округам Чугуївського району.

3.3  направити дане звернення до Міністерства охорони  здоров’я  України.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (Лихачова М.Б.).

 

Голова  районної ради                                                         А. Бабієць