Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської районної державної адміністрації на капітальний ремонт покрівлі будівлі, яка розташована за адресою: м. Чугуїв, бульвар Комарова, 11.

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІV сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від “11 ” травня 2017 року

 

Про надання дозволу територіальному центру

соціального обслуговування (надання

соціальних послуг) Чугуївської районної державної

адміністрації на капітальний ремонт покрівлі будівлі,

яка розташована за адресою: м. Чугуїв, бульвар Комарова, 11.

 

 

Розглянувши листа територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської районної державної адміністрації від 28.04.2017 року № 132, відповідно до п. 6.1. глави 6 розділу VІ Положення про порядок здійснення майнових операцій з об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чугуївського району, керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської районної державної адміністрації на капітальний ремонт покрівлі будівлі, яка розташована за адресою: м. Чугуїв, бульвар Комарова, 11.

2. Директору територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської районної державної адміністрації здійснювати контроль за проведенням капітального ремонту покрівлі будівлі, яка розташована за адресою: м. Чугуїв, бульвар Комарова, 11.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку, комунальної власності, будівництва та житлово – комунального господарства (Сторожев І.А.).

 

 

Голова районної ради                                                         А.Бабієць